Sari la conținut

intrunirea vstromistilor nr 3


sorin das
 Share

Postări Recomandate

sal!dupa cum am propus la intrunirea de iarna de la bogdan,saptamina aceasta am fost la fundatica la cabana padina ursului unde am negociat conditiile pentru intrunirea de anul acesta.pretul este de 350ron /pers in camera dubla 2 nopti..in sistem all-inclusive

deasemenea avem inclus in pret o cina vestiva cu barbeque si foc de tabara

mentionez ca bautura este inclusa in pret........vin,tuica,palinca,bere draft ,bauturi racoritoare,apa minerala.

locatia este de 5 margarete si beneficiaza de piscina,sauna,jacuzzi.......in pret intra si accesul la piscina!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma mai primiti si anul asta, eu ma inscriu de acum.

ESTI INVITAT "PERMANENT PE TERMEN NELIMITAT!!!!!!!!!!!"TOCMAI TU SA NU PARTICIPI BOGDANE,TU CARE AI ORGANIZAT INTRUNIREA DE IARNA.CHIAR DACA AI TRECUT LA ALTA MOTOCICLETA NU AI CUM SA UITI KM FACUTI CU DL-ul .DECI IN CONCLUZIE TOT UN VSTROMIST RAMAI.TE-AM PUS IN CAPUL LISTEI!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Cristian!

 

Si daca noi ne nimerim intamplator pe acolo, si sa spunem ca avem un ZX10 si un GSXR intram la alta categorie de preturi? Adica se va face un control riguros la taloane?

Acum pe bune, faci cinste cu un jacuzzi sau nu?

 

Negociatorule...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Cristian!

 

Si daca noi ne nimerim intamplator pe acolo, si sa spunem ca avem un ZX10 si un GSXR intram la alta categorie de preturi? Adica se va face un control riguros la taloane?

Acum pe bune, faci cinste cu un jacuzzi sau nu?

 

Negociatorule...

nu toata lumea este perfecta.........dar pentru prieteni mereu se gaseste un loc .....doua!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...