Sari la conținut

cumpar ural pt.acte


dany_oldmoto
 Share

Postări Recomandate

si daca tot nu gasesti sa stii ca la mine inca mai este cadrul ala de mt11 cu toate actele ..si rezervorul de M .. si sunt reduceri de sezon :laugh: (stii ca ma asteapta vopseaua la nipra mea) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu conteaza mai nimica, de ce nu bagi uralu' ala pe niste acte de nipra?

 

Multi vad, putini pricep...

Io spre exemplu, cand i-am zis la unu ca nipra mea e din '92, o zis ca ma "toarna" la "organ" ca am bagat in tara un motor de dinainte de razbel, cu acte false... :D

 

Vreau acte de ural neparat.. fac un ural acuma pt mine si vreau sa am acte de ural la el.. ca voi iesi anual cu el din tara pe la ofroud in special,am doi amici care merg in AUSTRIA an de an cu mt16 la o intilnire si se organizeaza si ofroud acolo.

De la o bucata de vreme a intrat microbul asta in mine cu ofroudul..mai degraba distrugere de grupuri si motoare :P dar macar atita sa putem face si noi..sa ne mai distram.

 

Daca nu voi gasi atunci ramine varianta nipru pina la urma...dar nu da bine.. ce vreau sa fac eu.. ca practic va fi in totalitate URAL cu tractiune atas,ceva de genul cum ai tu mt16 dar ural.

 

:laugh:

Mesaj completat

cumpar ural pt.acte urgent,poate fi toata moto sau numai actele.

nu conteaza anul fabricatiei si model, ural sa fie..

ofer de la 200-700 euro depinde de ce are omul...

 

chiar nu este un ural pt acte???e treaba urgenta..

 

up.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau acte de ural neparat.. fac un ural acuma pt mine si vreau sa am acte de ural la el.. ca voi iesi anual cu el din tara pe la ofroud in special,am doi amici care merg in AUSTRIA an de an cu mt16 la o intilnire si se organizeaza si ofroud acolo.

De la o bucata de vreme a intrat microbul asta in mine cu ofroudul..mai degraba distrugere de grupuri si motoare ;) dar macar atita sa putem face si noi..sa ne mai distram.

 

Daca nu voi gasi atunci ramine varianta nipru pina la urma...dar nu da bine.. ce vreau sa fac eu.. ca practic va fi in totalitate URAL cu tractiune atas,ceva de genul cum ai tu mt16 dar ural.

 

:laugh:

Mesaj completat

 

 

chiar nu este un ural pt acte???e treaba urgenta..

 

up.

UP,sa se vada topicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...