Sari la conținut

Are careva idee unde pot gasi piesa asta?


Postări Recomandate

Salutare,

 

Un tovaras are nevoie de piesa asta...

 

post-22404-1300172135_thumb.jpg

 

E treaba aia care se prinde de aripa spate a rotii fata si tine cablu de kilometraj sa nu sara/sa nu se frece de altceva...

 

Pana acum singura posibilitate e in USA da ma gandesc ca poate stiti careva daca se gaseste in tara, sau daca aveti voi una in stare buna as lua-o.

 

Dan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi la un magazin de daewoo-uri; tin minte ca acolo vazusem mai demult ceva de genul se prinde un furtunas pe la capota parca la cielo daca nu ma insel, numai ca nu era turnat ci era intrerupt in partea unde se baga. O sa trec si eu sa verific ca aceeasi problema o am si eu, s-a inumuiat plasticul asta, iar acum cablul sta prin cu un...'soarec'

Editat de banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Un tovaras are nevoie de piesa asta...

 

post-22404-1300172135_thumb.jpg

 

E treaba aia care se prinde de aripa spate a rotii fata si tine cablu de kilometraj sa nu sara/sa nu se frece de altceva...

 

Pana acum singura posibilitate e in USA da ma gandesc ca poate stiti careva daca se gaseste in tara, sau daca aveti voi una in stare buna as lua-o.

 

Dan.

sunt magazine moto care aduc piese OEM trebuie doar sa le specifici marca modelul anu de fabricatie si seria sasiu pentru piesa dorita :laugh:

in cluj poti vedea la seth ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...