Sari la conținut

O Tura Pana La Babele In Weekend?


Postări Recomandate

salut da si tu mai multe detalii, io sunt cu un transalp, pot ajunge acolo?cine mai merge, stam undeva peste noapte sau ne intoarcem tot sambata dar pe seara, hai k poate ma bag si eu,

Bafta

 

as propune in felul urmator:

 

plecare de la arc pe la 8:30

(daca tu esti din BV ne putem intalni pe drumul Targoviste sinaia - acolo unde incepe urcusul pe la 10:30 - vb la tel)

urcam - poate mancam ceva si coboram pe la pestera

dupa care eu ma retrag peste noapte in predelut cred - dar imi iau si cortul cu mine -- daca gasesc un loc fain si nu e frig cred ca o sa campez.

in Buc ma intorc duminica

 

cu transalpul pot fara probleme - doar sa nu ai gumele terminate. pe drumul asta se urca si cu dacia.

 

nr meu: 0723653535

 

hai nu mai sare nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu dar nu stiu sigur daca pana la Babele. Am fost acum cateva saptamani pana la Omu si mi-aduc aminte ca la cativa km. inainte de Babele era o pancarda pe care scria ca accesul cu orice fel de vehicol motorizat se pedepseste cu amenda intre 3000 si 6000 ron. Atunci m-am riscat. Cum ulciorul nu merge de doua ori la apa..... Dar te intreb daca nu vrei sa facem alt traseu? Ex: de la Comarnic se ajunge la Secaria si de acolo, pe munte, la Busteni. Daca esti de acord, ne vom intalni pe sosea, la intrare in Campina. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga si eu dar nu stiu sigur daca pana la Babele. Am fost acum cateva saptamani pana la Omu si mi-aduc aminte ca la cativa km. inainte de Babele era o pancarda pe care scria ca accesul cu orice fel de vehicol motorizat se pedepseste cu amenda intre 3000 si 6000 ron. Atunci m-am riscat. Cum ulciorul nu merge de doua ori la apa..... Dar te intreb daca nu vrei sa facem alt traseu? Ex: de la Comarnic se ajunge la Secaria si de acolo, pe munte, la Busteni. Daca esti de acord, ne vom intalni pe sosea, la intrare in Campina. Bafta

 

pai pe-acolo nu-i vede nimeni :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...