Sari la conținut

Pareri Deformate Despre Intalniri!


MIB
 Share

Postări Recomandate

din punctul meu de vedere, fiecare face ce-l taie capul in zilele alea (si nu numai)

de baut si mers cu motoru mi se mai intampla (da subtzire...)

oricum pentru fiecare ramane o imagine de cum a fost la intrunire si probabil nu din rea vointa spune omu ca a vazut numa' motoristi beti pe acolo (daca la asta te referi) pentru ca nu e chiar foarte departe de adevar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate BIG de unde ai gasit poza aia asa inspaimantatoare?

 

Da' sa revenim, la o intalnire - nu zic care - la care imi place f. mult sa merg si in ultimii 4 ani nu am ratat-o, tot campingul era plin de participanti - ne motorizati si reprezentanti ai unui anume curent muzical, cu varste intre 15 -30 ani - afumati bine.

 

Un ochi neavizat ar fi putut spune ca erau bikeri, but is wrong!

Am zis, am zis!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot bei ... ce rost are sa bei si sa nu te imbeti? :) hik . Acu' lasand gluma ... in general se bea, ca de aia e festival. Uite-te la filmele americane si unde vezi choppere pe la cate un bar si te uiti la aia : GRASI, BARBOSI, AFUMATI RAU si joaca biliard. Nu am fost acolo sa confirm ca poate ramaneam cu ei la masa :angry: . Deci ce imagine iti baga filmele astea? ca rockerii americani sunt niste tzarani notorii pe motor.

 

Realitatea cred ca e alta. ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane ..sa nu zici ca te referi la......rockeri !?!? :angry: :angry: :) :angry: :angry:

...eu apreciez rockerii..care stiu ce inseamna rock!..ce nu pot sa inteleg eu sunt minorii teribilisti care poarta tricouri si insemne pe ei ...am observat o adevarata gloata ..merg prin orash si sunt peste tot .. :angry: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum ce sa zic? Ca musafir care participa la o intalnire nu pot sa critic gazda, corect nu?

Dar nu pot sa nu remarc (anul asta doar) un numar destul de consistent de chibiti care beau de rup de vineri pana duminica. In fond daca platim 150.000 lei am pretentia "exagerata" de a nu calca intr-o "vulpe trasa de coada"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

As avea si eu ceva de obiectat: sunt rockeritza shi minora. Si nu ma imbat, si nu sunt teribilista. Pot sa aspir pe viitor la statutul de bikeritza? Sa nu generalizam: nu toti minorii rockeri sunt teribilisti. Si altceva... chiar imi pare rau despre impresiile pe care le lasa intalnirile de bikeri, asa din auzite. Probabil ar trebui sa treaca toata lumea macar o data pe la vre-o intalnire, ca sa isi creeze o imagine corecta. Spiritul de exagerare al unora e prea dezvoltat, fapt care duce la o atitudine destul de reticenta a celor care nu au legatura cu motoarele la adresa motorizatzilor. Cine oare o sa schimbe imaginea asta? Si cine o creeaza de fapt?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...