Sari la conținut

Inceput de sezon - 518 km


Postări Recomandate

1.Nu te cred!

2.E o idee buna, doar k in we asta, eu pot doar tura de-o zi, sambata. Daca vreti tura de 2 zile, pot doar we-ul urmator. Daca va vine vreo idee de traseu (si ma puteti lua si pe mine in gasca voastra), dati de stire.

 

1. Normal. Glumeam si eu, tinand cont ca intrebarea a venit de la speedy :D

2. Eu m-am gandit sa facem o tura la 2Mai, pe traseul Ostrov-Limanu. Bagam niste hamsii sau o saramura, ascultam freamatul marii si ne pregatim spiritual pt la vara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
1.Nu te cred!

2.E o idee buna, doar k in we asta, eu pot doar tura de-o zi, sambata. Daca vreti tura de 2 zile, pot doar we-ul urmator. Daca va vine vreo idee de traseu (si ma puteti lua si pe mine in gasca voastra), dati de stire.

 

 

1. Normal. Glumeam si eu, tinand cont ca intrebarea a venit de la speedy :laugh:

2. Eu m-am gandit sa facem o tura la 2Mai, pe traseul Ostrov-Limanu. Bagam niste hamsii sau o saramura, ascultam freamatul marii si ne pregatim spiritual pt la vara :bounce:

 

La mine s-a cam schimbat programul. si nu in bine, evident! Maine plec la Hunedoara, cu za car, ca am un adit acolo. Voi fi consemnata intreaga saptamana. So....adio plimbare week end-ul asta.

Calatorie placuta celor care plecati! Si puneti si voi poze, ca imi fac timp sa mai arunc si eu cate 2 oki pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...