Sari la conținut

M-am Lovit Iar !:(


jymijymi
 Share

Postări Recomandate

ieri pe zii asha ma plimbam prin orash si eram pe o vale mai abrupta si aveam cam 70 cu un fb de 50 al fratelui meu .......si a facut explozie cauciucul din spate , janta s-a spart scuteru julit rau eu :) .......julit rau pe partea deapta si cam atat !! e normal sa faca explozie ???? nu prea cred !! as putea sa depun o plangere ceva la opc inpotriva fb-ului ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici e vorba ca daca ai facut burnout cu cauciucul si ai mers pe sarme....era normal....daca a bubuit aiurea....poti da in judecata dar e cu dus si intors...pt ca nu e de vina FB e de vina producatorul de cauciucuri...care in mod normal trebuiie sa iti dea unul(CAUCIUC) la schimb!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici e vorba ca daca ai facut burnout cu cauciucul si ai mers pe sarme....era normal....daca a bubuit aiurea....poti da in judecata dar e cu dus si intors...pt ca nu e de vina FB e de vina producatorul de cauciucuri...care in mod normal trebuiie sa iti dea unul(CAUCIUC) la schimb!

nu are destula putere incat sa faca burnout pe asfalt decat pe nisip sau suprafete deastea !:) si nu, nu era tocit mai deloc! si pe mine nu ma intereseaza cele 2 mil cat ar putea sa coste alea , ci ca m-am lovit nasol ......mai bine dadeam banii degeaba asha decat sa cad!:D

Editat de jymijymi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

depinde ce presiune aveai in cauciucuri dar cred ca mai degraba calitatea lor a dus la accidentul asta . Nu cred ca poti sa faci mare lucru decat sa te alegi cu un cauciuc nou daca te duci la ei , loviturile nu o sa ti le "despagubeasca" ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teoretic, daca poti dovedi ca accidentul a avut loc din cauza cauciucului, poti da in judecata firma producatoare, care in mod normal ar trebui sa-ti plateasca daunele si spitalizarea.

Dar, e cam dificil sa dovedesti treaba.Nu stiu de ce fel de expertiza ar fi nevoie pentru a dovedi ca accidentul a avut loc din cauza cauciucului si nu ca acesta (n.r. cauciucul) s-a deteriorat din cauza accidentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...