Sari la conținut

Ce Parere Aveti Despre Noul Sr?


46Rossi
 Share

Postări Recomandate

VREAU SA IL VAD CUM REZISTA DUPA O VARA DE FORJA, CA EU AM UN AMIC CU O APRILIA RS DE 125 CARE IA FACUT NUMAI PROBLEME SI A LUAT-O DE NOUA. 3 SEGMENTARI SI UN AMBREIAJ SCHIMBAT IN MAI PUTIN DE 10000 DE KM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VREAU SA IL VAD CUM REZISTA DUPA O VARA DE FORJA, CA EU AM UN AMIC CU O APRILIA RS DE 125 CARE IA FACUT NUMAI PROBLEME SI A LUAT-O DE NOUA. 3 SEGMENTARI SI UN AMBREIAJ SCHIMBAT IN MAI PUTIN DE 10000 DE KM.

o sa iti spun la nu ce s-a intamplat cu el...deocamdata vine iarna.....tre sa-i fac si rodajul...mai e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

VREAU SA IL VAD CUM REZISTA DUPA O VARA DE FORJA, CA EU AM UN AMIC CU O APRILIA RS DE 125 CARE IA FACUT NUMAI PROBLEME SI A LUAT-O DE NOUA. 3 SEGMENTARI SI UN AMBREIAJ SCHIMBAT IN MAI PUTIN DE 10000 DE KM.

 

un motor te tzine atat timp cat ai grija de el :angry: :ok: :)

 

daca-tzi batzi joc de el, normal ca schmbi zeci de mii de piese intr-un interval scurt :) :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un motor te tzine atat timp cat ai grija de el :( :P :crack:

 

daca-tzi batzi joc de el, normal ca schmbi zeci de mii de piese intr-un interval scurt :crack: :crack: :blink:

cauciucul cred ca o sa-l schimb des de la burnout...in rest.....am grija de el :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauciucul cred ca o sa-l schimb des de la burnout...in rest.....am grija de el :hug:

de la burn o sa schimbi curea, role si placutele de la ambreiaj. eu la rannerul de 180 am si rupt un ambreiaj de la burn.

dar recunosc e tare cool burn-ul. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de la burn o sa schimbi curea, role si placutele de la ambreiaj. eu la rannerul de 180 am si rupt un ambreiaj de la burn.

dar recunosc e tare cool burn-ul. :(

 

placute de ambreiaj ??? scuterele au placute ca si motocicletele mari ??? :hug:

ambreiajul centrifugal este cu placute ?

Editat de Snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e marfa rau sr-ul tau,sa-l porti sanatos si sa te duca cati mai multi kilometri si mai ales acu cu iarna iti doresc asfalt uscat:P si mie imi vine cam de Craciun un JetForce TSDI din Germania de abia astept :hug:

Nu mai vrei Tzr sau Rs?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e marfa rau sr-ul tau,sa-l porti sanatos si sa te duca cati mai multi kilometri si mai ales acu cu iarna iti doresc asfalt uscat:P si mie imi vine cam de Craciun un JetForce TSDI din Germania de abia astept :(

Merci....si eu sper sa nu schimb nik la el....asfalt uscat si salutari cu farul :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...