Sari la conținut

Tot o idee


danielc
 Share

Postări Recomandate

Salutare fratilor....este cineva dispus sa ia un pasager la sfarsitul saptamanii???? Echipamentul il am complet. Platesc jumatate din pretul combustibilului... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu esti vreo bunaciune cu tzatze mari nu cred ca te ia careva.Nu e nicio placere sa iei pasager,mai ales de sex masculin.

Cu tot respectul,dar te contrazic...am mai fost intr-o iesire cu baietii de aici "/index.php?showtopic=651505"...... Eu consider ca daca nu incerc nu reusesc :huh: chiar daca nu am tzatze sau mai stiu eu ce :crack:

Promit k daca reusesc sa ies pun poze pe forum...nu e bine sa fii negativist. Respect :rock:

 

Nimic,nimic???? :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

QUOTE (Enduristul @ May 4 2011, 07:28 PM) Daca nu esti vreo bunaciune cu tzatze mari nu cred ca te ia careva.Nu e nicio placere sa iei pasager,mai ales de sex masculin.

Cu tot respectul,dar te contrazic...am mai fost intr-o iesire cu baietii de aici "/index.php?showtopic=651505"...... Eu consider ca daca nu incerc nu reusesc rolleyes.gif chiar daca nu am tzatze sau mai stiu eu ce bigstar.gif

Promit k daca reusesc sa ies pun poze pe forum...nu e bine sa fii negativist. Respect 67.gif

 

Nimic,nimic???? :huh:

 

 

salutare om bun nui baga an seama daca viata se rezuma doar la tate si poponeata e vai de noi deocamdata nu a srcis nimeni nimic o zi buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Barbat pe motocicleta : cool.

Femeie pe motocicleta : niiice.

Barbat + femeie pe motocicleta : nice.

Femeie + femeie pe motocicleta : a dream come true !

Barbat + barbat pe motocicleta : gay (cu mici exceptii).

 

La fiecare franare mai brusca conducatorul motocicletei o sa iti simta ... podoabele ... pe fundul lui, ceea ce nu e tocmai placut (poate nu pentru toti ... :crack: ). Eu pana acum am carat numai persoane de sex feminin, adica : sotia (binenteles),soacra, mama, sora, vecina(ele), etc :huh:

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...