Sari la conținut

INTRUNIRE MOTO SAPIENS DR TR SEVERIN


MOTOSAPIENS
 Share

Postări Recomandate

Intrunire MOTO SAPIENS

3-5 IUNIE 2011

 

 

 

Cu ocazia implinirii unui an de la infiintarea clubului Moto Sapiens, va invitam sa petrecem 3 zile de chef, voie buna si distractie in DR.TR.SEVERIN – BALOTESTI - Baza de Agrement .

Este prima intrunire din zona de S-V a Romaniei, o zona deosebita pe care va asteptam sa o descoperiti!

 

Va propunem pe scurt :

 

-concerte :

 

AIM JIMBOLIA;

SANCTUAR TIMISOARA;

MADICINE BAND SERBIA;

- Parada ;

- Stunt ride LEMON BIKERS;

- concursuri inedite si alte surprize

Pt orice alte informatii va stam la dispozitie pe www.motosapines.ro sau contact info@motosapiens.ro

si pe site-urile de profil.

 

 

 

 

RESPECT !

MOTO SAPIENS

 

 

 

 

post-62790-0-29040000-1304760717_thumb.jpg

 

Ne cerem scuze pentru marimea posterului initial.

post-62790-0-88390600-1304764895_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se ajunge la Balotesti: din Dr. Tr. Severin, pe drumul 67 (spre Motru – Tg. Jiu) se merge 7 km, iar la iesire din Halanga se face la stanga spre Schitul Topolnitei inca 7 km.

Centrul de agrement Balotesti dispune de locuri de cort, casute cu 2 paturi, strand, dusuri. Pentru rezervari casute puteti suna la: 02523422561 sau 0742220494.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FREE BIKERS va fi acolo , sa isi ajute fratii la prima lor grea incercare !!! :mexicanwave:

 

GARANTAT va iesiii o mega petrecere in STIL MOTO.... a la Moto Sapiens :ChopperEmo: !!!

 

:10: :michael: :drink:

 

 

Cu RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem tot posibilul sa ne vedem cu totii la Drobeta.! :friends:

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CATEVA POZE DIN LOCATIE GASITI AICI :

 

/index.php?/topic/661045-intrunire-moto-sapiens-dr-tr-severin/page__st__10

 

 

SEE yA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine, sunt din severin, mutat in timisoara, cred ca o sa particip si eu la prima intrunire moto organizata de orasul meu natal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.

:cheers: primiti si scuteristi??? vreau sa il conving si pe tata sa vina :friends:

 

 

pe malovat au mai facut ceva la drum??? stiu ca anul trecut era sa ajung voios pe aratura din cauza unui sleau .. :crack:

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: primiti si scuteristi??? vreau sa il conving si pe tata sa vina :friends:

 

 

pe malovat au mai facut ceva la drum??? stiu ca anul trecut era sa ajung voios pe aratura din cauza unui sleau .. :crack:

 

Chiar daca vii cu bicicleta,esti binevenit,contand mai mult sa iti doresti si sa-ti placa motociclismul,distractia si muzica rock!

Bada munca de lamurire cu tata si hai!!

Editat de tuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca vii cu bicicleta,esti binevenit,contand mai mult sa iti doresti si sa-ti placa motociclismul,distractia si muzica rock!

Bada munca de lamurire cu tata si hai!!

mah... te dilisi???ce bicla ce motociclism/rok??? nu mai tii minte berile de anul trecut de la rasnov sau nu stii cine e in spatele pseudonimului???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:unsure: ce e linistea asta aici ?? :scratch:

Eu am fost la Cluj si ma resimt putin:))..in rest ,dupa cateva discutii cu baietii din tara,interesul este si multi vor sa descopere zona noastra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost la Cluj si ma resimt putin:))..in rest ,dupa cateva discutii cu baietii din tara,interesul este si multi vor sa descopere zona noastra...

pai sa vina sa descopere , zona este fantastica :) o multime de locuri faine de vazut , oameni de nota 10 .. :) si tot asa

 

 

:)

 

eu unu abia astept sa ajung :)

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florin bea bere ??? :scratch: sau doar a facut cinste ??? :what:

 

mai multe detalii despre eveniment la /index.php?/topic/661045-intrunire-moto-sapiens-dr-tr-severin/

 

A.M.R. 9 ZILE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca bausi tu prea mult ca nu esti coerent deloc :))

.. ce se;ntampla hic... deci care va sa zica fratele linici..aa licini.. licinius :friends: are dreptate ... e de o coerenta ...pfuai... hic. adevaru' e ca dai si tu o bere?? chiar daca zici ca nu.. aa... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.. ce se;ntampla hic... deci care va sa zica fratele linici..aa licini.. licinius :friends: are dreptate ... e de o coerenta ...pfuai... hic. adevaru' e ca dai si tu o bere?? chiar daca zici ca nu.. aa... :friends:

Dau mai dau ca e destula! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunire MOTO SAPIENS

3-5 IUNIE 2011

 

 

 

Cu ocazia implinirii unui an de la infiintarea clubului Moto Sapiens, va invitam sa petrecem 3 zile de chef, voie buna si distractie in DR.TR.SEVERIN – BALOTESTI - Baza de Agrement .

Este prima intrunire din zona de S-V a Romaniei, o zona deosebita pe care va asteptam sa o descoperiti!

 

Va propunem pe scurt :

 

-concerte :

 

AIM JIMBOLIA;

SANCTUAR TIMISOARA;

MADICINE BAND SERBIA;

- Parada ;

- Stunt ride LEMON BIKERS;

- concursuri inedite si alte surprize

Pt orice alte informatii va stam la dispozitie pe www.motosapines.ro sau contact info@motosapiens.ro

si pe site-urile de profil.

 

 

 

 

RESPECT !

MOTO SAPIENS

 

 

 

 

post-62790-0-29040000-1304760717_thumb.jpg

 

Ne cerem scuze pentru marimea posterului initial.

post-62790-0-88390600-1304764895_thumb.jpg

 

nu e prima intalnire din zona S-V (Caras-Severiunu face parte din S-V si are 2 intalniri moto Garnic si Resita), poate prima intalnire moto din Drobeta Turnu Severin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e prima intalnire din zona S-V (Caras-Severiunu face parte din S-V si are 2 intalniri moto Garnic si Resita), poate prima intalnire moto din Drobeta Turnu Severin

ei nu fi rau, astea din caras severin is mai la vest asa..., mai spre timisoara

 

fara sa isc o polemica dar, daca te uiti pe forum la "comunitati moto regionale " o sa constati ca " turnu-severin e in zona "muntenia oltenia .." iar caras severin e in "banat"

 

si cum anuntul facut de baietii de la motosapiens este facut pe acest forum , mi se pare firesc sa fie trecut asa.

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei nu fi rau, astea din caras severin is mai la vest asa..., mai spre timisoara

 

fara sa isc o polemica dar, daca te uiti pe forum la "comunitati moto regionale " o sa constati ca " turnu-severin e in zona "muntenia oltenia .." iar caras severin e in "banat"

 

si cum anuntul facut de baietii de la motosapiens este facut pe acest forum , mi se pare firesc sa fie trecut asa.

 

 

RESPECT ! :ok:

Oricum daca am gresit cu ceva ne cerem scuze, nu a fost intentionat :hug:

IDEEA ESTE :makeout: :cheers: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu doream sa zic cu rautate...:D imi cer scuze daca asa s-a interpretat....mult succes la intanire si la cat mai multe pe viitor....

Deci te asteptam...drumul sigur il stii,asa ca cel putin este un pretext sa faci o tura pe motor :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...