Sari la conținut

Accident Pipera-tunari


jozsika
 Share

Postări Recomandate

Stie cineva ceva de un accident de azi 19.10.2006, dupamasa pe Pipera-Tunari, in dreptul lui Porsche Romania. Ma suna nevasta-mea disperata:

-"Esti OK?"

-"Da femeie, ce ai?"

-"Un choper negru pe jos in fata la Porsche! Circulatie blocata... Salvare..." (Motivul ei de ingrijorare, am un VTX1300 negru, si stam in zona)

La cat stie a despre motoare, zicea ca pare a fi un idiot :angry: iesit din parcare de la Porsche, si care a ignorat motociclistul care venea pe Pipera-Tunari

 

Deci stie cineva ce sa intamplat? Sper sa fie doar fier indoit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost sunat miercuri la arc de ei (am inteles ca era un chopperas de 400). Imi cereau relatii despre un mijloc de transport moto.

 

Din pacate cele 2 masini dacia papuc nu erau disponibile (una plina oki cu material in pipera si una in service)

 

Toma stiu ca a mai cautat ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost sunat miercuri la arc de ei (am inteles ca era un chopperas de 400). Imi cereau relatii despre un mijloc de transport moto.

 

Din pacate cele 2 masini dacia papuc nu erau disponibile (una plina oki cu material in pipera si una in service)

 

Toma stiu ca a mai cautat ceva.

E Adevarat ce zici man ceea ce inseamna ca au fost 2 accidente :angry:

Unul miercuri 18.10.2006 pe DN1 chiar inainte de podul de la Otopeni - motociclistul e ok dar are nevoie de sprijin moral pt k se gandeste serios sa se lase. :ok: Pt mobra inca se mai cauta transport...momentan e adapostita la un diler auto in apropierea loculul accidentului deci nu'i problema.

Al doilea accident se pare joi 19.10.2006, dupamasa pe Pipera-Tunari, in dreptul lui Porsche Romania:disappointed: din cate citesc intzeleg k omu' e ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...