Sari la conținut

accident sos iancului 25 mai 2011


dan_pustan
 Share

Postări Recomandate

acum 30 minute am trecut pe langa un logan cu portiera soferului facuta praf, un motor parca semicarenat de culoare inchisa cu numar GL 08 FGP pus pe cricul central la vreo 5 metri mai in fata, si inca un taxiu putin sifonat. era o tipa cu o casca in mana, presupun ca era prietena bikerului. a fost si un echipaj de salvare pe acolo. mai multe date nu stiu. presupun ca loganu a iesit de pe straduta si motoru s-a infipt in el. nu stiu in ce stare este bikerul. era circulatie intensa, doar am incetinit si am holbat okiu, oricum se parea ca nu a iesit cu sange sau alte d-astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 30 minute am trecut pe langa un logan cu portiera soferului facuta praf, un motor parca semicarenat de culoare inchisa cu numar GL 08 FGP pus pe cricul central la vreo 5 metri mai in fata, si inca un taxiu putin sifonat. era o tipa cu o casca in mana, presupun ca era prietena bikerului. a fost si un echipaj de salvare pe acolo. mai multe date nu stiu. presupun ca loganu a iesit de pe straduta si motoru s-a infipt in el. nu stiu in ce stare este bikerul. era circulatie intensa, doar am incetinit si am holbat okiu, oricum se parea ca nu a iesit cu sange sau alte d-astea.

Eu am vazut zilele trecute o tipa pe un motor semicarenat de culoareinchisa cu nr de Galati, nu cred ca era prietena motoristului.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul asta, ne bucuram, pentru ca tipa era in picioare fara nici o zgarietura, cu casca in mana vorbind cu ceilalti participanti la accident. probabil, tipa mergea legal (cat de cat pana in 50/h), cu frana, cu tot tacamu, a scapat cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GS 500 negru cu toba Leo Vince SBK ?

tipa echipata full textil cu genunchere ?

daca da, e posibil sa fie o tipa din cartier de la mine :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...