Sari la conținut

Baikal 2011


sebicozaurus
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

Am ajuns acasa... nasol...

Cu părere de rău, sau nu anunț că nu am mai ajuns să vedem lacul Baikal ci considerăm că am văzut ceva mai frumos de atât -> munții Altay.

Ce era de aÂşteptat relativ s-a întâmplat: nu am avut timp cât am fi vrut să le facem pe toate. În Barnaul a trebuit să alegem ori lacul ori munții Âşi am ales.

 

Am făcut în total 13500km: asfalt vechi, asfalt nou, gropi imense Âşi offroad.

 

Traseul a fost cam următorul: BraÂşov, Husi, Chisinau, Kirvohrad (M12), M22, Kharkiv (M03), Belgorod, Voronezh, Saratov, Samara, Ufa, Chelyabinsk, Ekaterinburg, Tyumen, Omsk, Novosibirsk, Barnaul, Gorno-Altaysk, Tashanta ... Âşi retur prin Kiev, Siret.

 

Probleme majore pe drum nu am avut. Motoretele am mers impecabil mereu fără probleme. E foarte mult de povestit. O să revin cu poze Âşi povestit când pun totul în ordine.

 

Ma bucur ca v-ati intors sanatosi si fara probleme pe drum. Nu-i nimic, era de asteptat, data viitoare o faceti voi si :cheers: mai lata! Sper sa ne vedem la intrunirea brasovenilor de la Risnov, sau prin Bv.Daca nu veniti voi la intrunire, vin eu mai repede in Bv si tot ne intilnim daca n-aveti nimic impotriva. Abia astept sa povestim :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...