Sari la conținut

Inmatriculare in comunitate


cheluall
 Share

Postări Recomandate

Imi cer scuze daca plictisesc cu subiecte poate discutate, dar motorul de cautare functioneaza groaznic. Ca o sugestie pentru admin, o functie de autocompletare in rubrica de cautare ar fi ideala, sau poate forumul nu este optimizat Firefox :P :)) .

Sa revin, ati inmmatriculat artizanale in alte tari? Cat de usor a fost?

Intreb pentru ca am inteles, si totul este la nivel de barfa nimic verificat, in UK cica dureaza 30 min omologarea.

Daca subiectul a fost discutat pe forum promit sa sterg post-ul

Merci

Feri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze daca plictisesc cu subiecte poate discutate, dar motorul de cautare functioneaza groaznic. Ca o sugestie pentru admin, o functie de autocompletare in rubrica de cautare ar fi ideala, sau poate forumul nu este optimizat Firefox :P :)) .

Sa revin, ati inmmatriculat artizanale in alte tari? Cat de usor a fost?

Intreb pentru ca am inteles, si totul este la nivel de barfa nimic verificat, in UK cica dureaza 30 min omologarea.

Daca subiectul a fost discutat pe forum promit sa sterg post-ul

Merci

Feri

/index.php?/topic/14771-planuri-pt-constuctia-cadrurilor/page__pid__2885693__st__30#entry2885693

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci pentru info, in linkul de mai sus este vb doar de gemania si romania, sunt curios cum este in uk si olanda. Stiu ca Basti era mester in olanda la un moment dat, acum cativa ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...