Sari la conținut

Un calamar de weekend - Tassos desigur - hahaha


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

nu stiu ce legatura inversa exista intre desteptaciunea popoarelor si mancarea lor. nemti m-au ingretosat cu atatea prajeli, englezii cu porridge si muffins, clei nu altceva, nu poti manca. grecii si italienii insa, popoare mai nemuncitoare (pot sa spun asa?) au o mancare pe gustul meu. sa n-o mai lungesc, nu prea am timp, o zi la greci in tassos in we, sa ne indopam cu calamari si tzatziki (cum dracu' se scrie?) plecare ori vineri ori sambata, o zi acolo plina urmatoare intoarcerea. ca de obicei, rurta lunga de autostrada, timp mimim, fiecare poate merge pe unde vrea/cu cat vrea, daca sunt amatori dati de stire eu o tai oricum we care vine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce legatura inversa exista intre desteptaciunea popoarelor si mancarea lor. nemti m-au ingretosat cu atatea prajeli, englezii cu porridge si muffins, clei nu altceva, nu poti manca. grecii si italienii insa, popoare mai nemuncitoare (pot sa spun asa?) au o mancare pe gustul meu. sa n-o mai lungesc, nu prea am timp, o zi la greci in tassos in we, sa ne indopam cu calamari si tzatziki (cum dracu' se scrie?) plecare ori vineri ori sambata, o zi acolo plina urmatoare intoarcerea. ca de obicei, rurta lunga de autostrada, timp mimim, fiecare poate merge pe unde vrea/cu cat vrea, daca sunt amatori dati de stire eu o tai oricum we care vine.

 

 

Am si eu topic pe chestia asta cu we ce vine.Nu prea au fost doritori si nu s-a resuscitat. Prefer sambata dim devreme,asa vreau sa plec. Problema e ca am dobandit doar o dovada de circulatie pe 15 ziel azi, nema permis. Din cate am vazut nu e valabila .Ma rog ,e problema mea asta ,o sa iau o decizie. RAMANE sambata dimineta? De mers fiecare cum poate ,nu e nevoie de babysitting.

 

Stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi mers si eu dar din pacate in weekend sunt invitat la o nunta. E frumos in Thassos... si eu mi-am mai propus sa ma mai dau o tura in august sa stau macar o saptamana.

Editat de knox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi daca il iei. eu s-ar putea sa nu pot pleca we asta, nu e sigur, daca nu reusesc acum ramane pe cel urmator. s-ar putea sa aflu ca pot pleca si sa plec in ultimul moment. eu ma duc si pt o zi, imi place acolo in plus merg relaxat ca nu ma vaneaza astia. viteza nu bag f mare dar nici nu ma tarai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am luat inapoi ...macar temporar pana in feb :D

Am inteles ideea. Ok , ii dau bataie singur atunci .La 6 alimentez si plec .Nu ma grabesc dar incerc sa merg sustinut.

Poate ne vedem totusi pe acolo la un papa.

 

Drum bun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...