Sari la conținut

Yamaha albastru B-82-NPX


billabong
 Share

Postări Recomandate

Ma sunat un prieten si mi a zis de un accident cu o Yamaha albastra B-82-NPX cu o masina la aparatorii patriei . Motorul al ridica o firma de tractari mai multe nu stiu pt ca nu mai era nimeni pe acolo . Eu sunt la servici poate da cineva o fuga pana acolo .

 

Insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina a fost un bmw seria 3 cu numere de BG care vroia sa iasa de pe strada Mariuca sa tranverseze scuarul de pe mijlocul soselei si sa vireze la stanga. Motociclistul venea dinspre Aparatorii Patriei.

Cand am ajuns la fata locului nu mai era nici motociclistul nici posesorul masinii. Decat politia care abea sosita se pregatea de masuratori(probabil ca a mers si posesorul masinii cu motociclistul la spital).

Masina lovita in partea din stanga - aripa spate si usa.

Motorul toata fata era "Vraiste"

Impactul a fost frontal pentru motociclist, nu a apucat sa culce motocicleta inainte de impact(asta am vazut eu de pe urmele masinii)

Avand in vedere ca nu mai era nici unul din cei doi conducatori , era plin de curiosi si eram si in oarecare graba am plecat.

Cand m-am intors)aproximativ 2 ore motocicleta era urcata intr-o masina de tractari.

Sanatate maxima motociclistului.

Editat de nchivu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...