Sari la conținut

Accident Bulevard Mircea Voda


dinamita
 Share

Postări Recomandate

Ma intorceam spre casa si fix deasupra Pasajului Marasesti, vis-a-vis de Camera de Comert am vazut o multime adunata in mijlocul bulevardului. Eu speram sa fie o ciocnire intre masini, nimic grav, dar nu a fost sa fie astfel. Implicati in accident au fost un Golf V Plus si o motocicleta sport Kawasaki albastra (naked) cu numarul de inmatriculare B-51-VIX. Din fericire, motociclistul nu era grav ranit, era constient, iar atunci cand am ajuns eu, salvarea deja sosise. Medicii inca dezbateau unde sa il duca dar am inteles ceva de genul Spitalul Universitar, dar nu sunt foarte sigur.

 

Din ce cred eu, motociclistul venea dinspre Timpuri Noi pe bulevard, iar doamna cu Golful care venea dinspre Vitan, a vrut sa faca stanga de pe o strada adiacenta unde din marcajele bulevardului, avea obligatoriu dreapta. Asta cred, nu o luati ca atare.

 

Acesta a fost un caz mai fericit. Va rog sa aveti grija cum mergeti. Soseaua e plina de nebuni.

post-56764-0-85152000-1311325571_thumb.jpg

post-56764-0-01770100-1311325581_thumb.jpg

post-56764-0-16434000-1311325608_thumb.jpg

Editat de dinamita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce cred eu, motociclistul venea dinspre Timpuri Noi pe bulevard, iar doamna cu Golful care venea dinspre Vitan, a vrut sa faca stanga de pe o strada adiacenta unde din marcajele bulevardului, avea obligatoriu dreapta. Asta cred, nu o luati ca atare.

.

 

 

no comment

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai vii de acasa!! :)

Bine ca mobristul e ok, ca mi-am pus mainile in cap cand am vazut topic nou.

 

Era constient, vorbea cu lumea, deci grav clar nu e.

Ii urez insanatosire grabnica, iar daca e de pe aici, il astept cu drag sa ne povesteasca ce naiba s-a intamplat. :)

Editat de dinamita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nu imi vine sa cred ziua si accidentu fiti cu ochii :unsure: :unsure: !! insanatosire motociclistului

 

Ziua si accidentul sunt pe forum. E vorba de fapt despre ziua si accidentELE. Si asta fara sa punem la socoteala scuterele ("legale" sau cu colorati pe ele) care sunt probabil (estimez/cred ca) 1-5/zi/judet.

 

Fapt divers- scuzati offtopicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...