Sari la conținut

Caut Mobil1


sacal
 Share

Postări Recomandate

Daca esti prin Bucuresti, vezi ca este dealer-ul autoritat undeva prin Timisoara cu Valea Cascadelor. Vis a vis de fostul IMDS.

 

Caut si un numar de telefon, dar mai tarziu cand ajung acasa.

 

Adresa este: Timisoara 56. Tel. 021 444 34 36 Este singurul loc unde poti gasi in Bucuresti. Au mai avut la Cora, dar s-a renuntat datorita vitezei de rotatie la raft...

 

Apropo, in ce vrei sa-l bagi?

Editat de NISSAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, nu ma uitasem la profil...

 

Ai sa razi, dar eu ulei d'asta bagam in nipra mea! Eu consider ca este normal sa bag tot ceea ce este mai bun in motorul meu!!

Sa stii ca vorbesc serios!!

 

Apropo, ai gasit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Augsburg International! Soseaua de Centura, langa Carrefour! :P

Da... exprimarea mea a fost prea dura :hug: "Este singurul loc unde poti gasi in Bucuresti". Vroiam sa spun ca acolo este(sau cel putin era) depozitul dealer-ului. (importatorul este din Timisoara-oras)

Mi-am amintit ca am cautat vreo doua saptamani anu' trecut...Si unde ma duceam si intrebam se uitau la mine de parca as fi scapat de la 9. Unu' in targ in Vitan chiar a pus pariu cu mine ca nu exista uleiul asta :( Da' omu' a fost parolist pana la urma... mi-a dat o suta de mii pentru benzina pe care am consumat-o din BdTimisoara inapoi in Vitan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...