Sari la conținut

Topic pentru dezmembrări


Vizitator VULPOIU
 Share

Postări Recomandate

Eu personal consider ca au gresit moderatorii acestui topic deoarece nu au luat atitudine de la inceput cind trebuia mutat la bursa toata aceasta dezmembrare care-si are locu la bursa .Parerea mea . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator VULPOIU

Bine! Să se mute la bursă, unească-se!

 

Evacuarea mai lungă a plecat

 

Aurelian_MZ, ți-am pregătit pachetul, te aÂşteaptă

 

Restul, valabile (milă mi-e de roțile alea... cîndva căutam Âşi eu anvelope de-mi sărea muÂştaru-n beci.....)

 

Hopa sus, că unii văd că au niÂşte prețuri de...

 

Da, sunt nesimțit de-acuma.

 

Hopa sus, că unii sunt prea putori pentru existența lor, nu Âştiu să caute.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au ajuns si celelalte piese de la Vulpoi, acum in stare ireprosabila, gratie Postei Romane! Multumesc frumos si acum dau io berea! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Mă bucur,

să mă anunți ce e cu balta aia de ulei

 

Revine la vînzare - deoarece potențialul cumpărător se face că plouă, iar eu nu stau după problemele Âşi toanele fiecăruia -

cadru cu acte de Jawa 638/350 se donează - cu condiția întocmirii actelor de vînzare-cumpărare

 

Azi mă uitam la furca aia de Jawă, cu rulmenți cu tot... Âşi mî gîndeam ce la fix ar veni pe un naked .. eventual accidentat.. Âşi mă uitam la First Bike Formula al vecinului Âşi mă gîndeam ce bine i-ar sta... dar parcă văd răspunsul: "dacă e bună asta?!?!"

AÂşa că...

 

Roțile, de stradă, 3,25/18 în stare bună....

 

Ce-o să le caute unii la primăvară...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" sa zicem "ca am niste probleme care nu ma lasa sa pot ajunge la tine, de ex sunt de cateva zile in brasov cu actele firmei si astept sa fiu phooootoot de ANAF.....

daca ai vre-un cont de banca da-mi-l pe pm. iti pun banii ( faci tu calculul exact) si vin dupa ele cand pot

 

e ok?

 

numai la motociclete nu mi-a stat gandul zilele astea

Editat de aurelian_mz_rt125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...