Sari la conținut

Accident Scuter 05.10.11 4:25-30


Boby87
 Share

Postări Recomandate

Accident scuter in berceni zona Straja ,am ajuns acolo la maxim un minut dupa ce s-a intamplat , baiatul cu scuterul a vrut sa depaseasca o dubita , dubita din cate am inteles vroia sa faca stanga si semnalizase intentia , scuteristul a intrat in usa , aripa si roata... era intins pe jos...casca ii zburase din cap , adidasul la fel , la prima vedere avea o taietura pe antebrat destul de urata...nu stiu daca si fractura , era constient ,vorbea , scuterul Aprilia era undeva pe trotuar cam avariat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuterist, ce sa-i faci, atata-l duce capul ... in codul rutier scrie clar ca in cazuri de genul asta se depaseste pe dreapta. Abia astept sa se introduca categoria AM la permis, sa mai scapam de tantalai ... :finger:

 

Scuteristul avea cursul de legislatie facut ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

danny, nu te agita. eram cu fratele meu in masina cand a vrut sa vireze stanga si alta masina s-a infipt in noi din spate. de vina a fost fratele meu ca nu i-a acordat prioritate celui care s-a bagat in depasire!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ca nu am stat sa-l intreb daca are curs de legislatie .... , scuterul imi parea mare...adica peste 49 cmc , iar cu semnalizatul .....n-ai de unde sa sti daca a dat sau nu...era un nene p-acolo care zicea ca ar fi semnalizat , apoi ca nu ....n-am mai ramas sa aflu cum a fost pana la urma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...