Sari la conținut

Set de curatat Grunge Brush


nick2006
 Share

Postări Recomandate

Salut. Am achizitionat un set de curatat lantul Grunge Brush de pe Louis, si anume cel din link-ul acesta: http://www.louis.de/_10182c869f7436be9563a702c035af5e6b/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=320&wgr=427&list_total=41&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10004105 . Singura diferenta dintre ce este prezentat in link si ce am primit eu este solutia de curatat lantul. Aceasta are pe ambalaj o imagine cu o motocicleta enduro, dupa cum se poate observa in imaginile urmatoare

061120111338.th.jpg061120111340.th.jpg

Intrebarea mea este daca pot curata lantul de pe Suzuki-ul meu SRAD din 98 fara sa deteriorez o-ringurile sau altceva deoarece nu stiu exact daca este solutie de curatat lantul de pe motocicletele enduro sau e pur si simplu poza reprezinta doar o "sugestie de prezentare". Sunt nou atat pe forum, cat si in ceea ce priveste intretinerea lantului moto, eu avand anterior un Simson AWO cu cardan. Va multumesc, asfalt uscat si vreme calduroasa.

Editat de nick2006
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E foarte buna, poza nu conteaza. Si la motoretele enduro lanturile au o-ringuri.

 

Multumesc mult pentru raspuns. Asa ma gandisem si eu, dar am zis totusi sa intreb ca sa nu fac vreo prostie si pe urma sa-mi cheltui banii pe un lant nou. Merci mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...