Sari la conținut

la Coclau/padurea Caldararu/Cernica mai iese cineva ?


Postări Recomandate

Eu as vrea sa ies azi si maine dupa-amiaza, cam printre ultimele ture de anul asta , ca de joi 10.11 am inteles ca se raceste si ne cam bate iarna la usa, nu stiu daca se va mai putea mai incolo. Amatori ? Am 0744 566465. Am auzit ca in week-end au fost multi la coclau, am fost plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vrea sa ies azi si maine dupa-amiaza, cam printre ultimele ture de anul asta , ca de joi 10.11 am inteles ca se raceste si ne cam bate iarna la usa, nu stiu daca se va mai putea mai incolo. Amatori ? Am 0744 566465. Am auzit ca in week-end au fost multi la coclau, am fost plecat.

numai duminica (13.10.2011) sunt liber.

daca mai ai chef atunci poate iesim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, nu cred ca mai pot duminica, oricum se anunta urat. Eu m-am dar si ieri si azi, mult praf, dar a mers bine. pe o urcare de pe movila am posetat-o un pic si s-a rupt arcul de la schimbator. Vad ca e nituit. Cineva mi-a zis ca trebuie schimbata toata pedala. Mi se pare absurd. O sa incerc sa blochez piesa unde vine varful piciorului de cealalta cu o bucata de metal si cu power tape, daca se va rupe ulterior macar sa stiu de ce il schimb cu totul. Ati mai patit /auzit asa ceva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

patit, taiat nitul, pus un arc dintr-o broasca veche de usa si prins la loc cu surub de 6 cu cap ornament (genul celor de pe carene) + piulita cu "frana"

 

apropo, piulita cu "frana" pentru ca nu trebuie sa strangi ptrea tare, altfel nu se mai rabateaza.

Editat de Bulinu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Rezolvat pedala, iesit azi la coclau cu inca doua Husky, foarte misto,in special pe movila, temperatura ideala ca sa nu transpiri. Cine se mai baga zilele astea ? Hai , ca vine o iarna lunga, o sa jelim dupa temperaturi de 10 grade si uscat pe jos cum a fost azi si va mai fi o perioada. Pentru mers la drum cu motorul e frig dar pentru off-road e perfect. Sau le-ati bagat deja la hibernare ?unsure.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...