Sari la conținut

Jupiter 4


ioneld
 Share

Postări Recomandate

Un jupiter 4 de vinzare pentru piese sau ce vreti voi , motorul functioneaza , nu are acte in rest vedeti foto.

Pret 200 euro neg. , proprietar si persoana de contact NELU tel. 0723657156 sunati la acest nr omu nu are cont aici iar eu postez pentru el . Moto se poate vedea si lua din Chitila , Ilfov .

post-29942-0-14404400-1320837373_thumb.jpg

post-29942-0-48701000-1320837395_thumb.jpg

post-29942-0-78726800-1320837416_thumb.jpg

post-29942-0-59163800-1320837445_thumb.jpg

post-29942-0-60018000-1320837471_thumb.jpg

post-29942-0-43736700-1320837498_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un jupiter 4 de vinzare pentru piese sau ce vreti voi , motorul functioneaza , nu are acte in rest vedeti foto.

Pret 200 euro neg. , proprietar si persoana de contact NELU tel. 0723657156 sunati la acest nr omu nu are cont aici iar eu postez pentru el . Moto se poate vedea si lua din Chitila , Ilfov .

Nu te supara dar unul mai aspectuos,cu atas ,inmatriculat cu acte carte a plecat cu 100 E ,dar io am vrut sa scap de el !!!:))N-am nimic cu nimeni doar asa de dragu discutiei ca e frig afara!

Editat de ioska tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te supara dar unul mai aspectuos,cu atas ,inmatriculat cu acte carte a plecat cu 100 E ,dar io am vrut sa scap de el !!!:))N-am nimic cu nimeni doar asa de dragu discutiei ca e frig afara!

Ai fi putut sa-l dai si degeaba sau sa il duci la fiare vechi sau sa-i dai foc in fata porti asta era treaba ta . Dar asta nu are nici-o legatura cu anuntul postat de mine pentru cineva :scratch: si asta nu inseamna ca toti ar trebui sa faca ca tine . Oricum merci pentru up in numele vinzatorului cu toate ca nu este nevoie de asa ceva , cine va fi interesat va suna , daca nu va ramine in continuare acolo unde este ca nu sta rau :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

ofer 50 ron pe cele doua cutii de la semnalizare marcate cu rosu in poza.

post-15361-0-23010600-1320987423_thumb.jpg

OK am sa vorbesc cu omu si vorbim pe mes cum facem sa vi sa le iei sau altcineva . :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Hop Âşi eu, tot de amorul artei...

 

JoÂşka PiÂşki, dacă ai fi țîpat în gura mare să se audă Âşi la mine, poate că m-aÂş fi riscat eu... am microbuz direct pînă acolo... iar de restul de bani aveam să pun Âşi carburant...

Fiecare cere prețul pe care îl vrea. Sntem oameni să negociem Âşi să cădem la un acord. Dacă nu te atrage prețul... eterna întrebare: cumperi ? Oricum vînzătorul va înțelege cîndva că ceva nu funcționează...

Poate Âşi eu am un Jupi cam unicat... Âşi într-o zi o să cer 500 evro. Ar trebui să beneficiez de "feed-back" din partea păreriÂştilor ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare!

Cât să fie Âşaua Âşi aripa spate cu tot cu stop??

Din cite stiu omu nu o dezmembreaza ,totusi ai nr de tel mai sus . Am scris acolo moto nu este a mea si luati legatura cu proprietaru . :cheers:

 

Sus cu el ca poate aveti nevoie la ce sa surubariti la iarna .....nu uitati totul este negociabil nimic nu este batut in cuie . :bounce:

 

Din cite stiu omu nu o dezmembreaza ,totusi ai nr de tel mai sus . Am scris acolo moto nu este a mea si luati legatura cu proprietaru . :cheers:

 

Sus cu el ca poate aveti nevoie la ce sa surubariti la iarna .....nu uitati totul este negociabil nimic nu este batut in cuie . :bounce:

Inca valabil .....poate a-ti uitata de ea :friends:

 

Astazi sa primit avansu la motocicleta ....deci sa vindut .....se poate inchide multumesc . :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...