Sari la conținut

Pareri - mai are cineva asa ceva?


INT6
 Share

Postări Recomandate

http://www.vand-atv.com/index.php/motociclete-motocross-enduro-ieftine/motociclet-enduro-pret.html

As lua-o sa o fac Supermoto.Ce ziceti, se merita?Ar merge?As avea probleme cu ea?Pretul mi se pare bun.As folosi-o numai pe strada si probabil foarte putin offroad, light.Si poate si iarna ca tot are si gume de enduro.Astept pareri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decat asa ceva mai bine bicicleta . Sincer sunt de unica folosinta orice ai dori sa faci cu ele .Cand se strica incepe bucuria : Cauta piese Nu prea gasesti Ai noroc o gasesti schimbi piesa si dupa cateva luni o schimbi din nou si tot asa .

La banii aia gasesti ceva mai vechi dar care are un nume , un manual de reparatie si un furnizor care iti poate aduce piese pe baza unui desen tehnic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E facuta in china in primul rand, e adusa in germania si apoi omu ala vrea pe ea prea multi bani pe ea, noua costa pe la 400-450 euro,

aduceam si eu maai demult din astea dar nu se mai merita..

 

Piese gasesti pt ele, sunt ieftine si se strica cam des...

Se repara usor, motorul e o copie dupa un motor vechi de honda...

 

 

 

Daca vrei si ai ceva bani poti oricand sa te faci dealer de din astea dar o saa cam ramai cu banii blocati, greu le vinzi.

 

Anuntul care l-ai vazut tu de la respectivul e vechi, nici el nu scapa de ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul e destul de corect pt un produs nou. Daca vrei piese, gasesti acum de toate daca cauti (calitative ma refer), pistoane, segmenti, supapa rahaturi peste tot. La un targ in Bulgaria de am fost anul trecut, era o ditamai hala dedicata numai fierataniilor de genul asta. Si nu e facuta din unt sa te asezi pe ea si sa se rupa in 2 motorul. Totusi, dimensiunea mi se pare cam mica, cel putin eu, la 95 de kile cred ca as arata penibil. Chinezariile de la firstbike par ceva mai maricele, si de oras nu cred ca ar strica unul, dar nu dau aproape 2000eu. pe un supermoto cu motor de 10-15 cai, care valoreaza max ~6-700eu.

 

Si vezi si pe la RAR ce iti trebuie ca sa inmatriculezi 'bicicleta', ca nu cred ca sunt prea multe la fel si stiu ca odata se aplicau niste reguli diferite la primele cateva inmatriculate. (PARCA)

Editat de banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragos, de mers in oras, normal, ce zici, se renteaza sau nu?Adica totusi, e 0KM si ma gandesc daca nu tragi de ea ca animalu, ce crezi, tine?Te intreb ca daca tu ai adus de vanzare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...