Sari la conținut

V�NEAZ�-LUPUL


KOBR$ABENY
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...

Bine ma Bart, sa nu spui nimic de concurs!!! :friends: Daca ma recuperez vin cu siguranta! Pregateste :s4284: si :cheers: !

 

Palinca e pusa bine!Cu fetele nu ma bag(e obrazul meu la mijloc)mai ales ca dupa prima zi o sa cauti cu disperare un dus fierbinte si salteluta!

 

Revin cu detalii!(picante) :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,legat de taxa am reusit sa stabilim ca in cei 80 de euro sa fie inclusa benzina.Deci,pentru cei care se inscriu,va rog sa specificati modelul motocicletei si daca este 2T sau 4T.Traseul este desenat,dar va fi modificat in functie si de vreme.O sa revin cu poze si alte detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.O sa revin cu poze si alte detalii.

 

Bart, trebuiesc multe detalii, ca e prima editie.

Incearca sa lamuresti cat mai multe - cati km pe zi, banda/gps, nivel de dificultatie (cel mai bine prin comparatie cu cursele cunoscute din anii trecuti ca sa avem niste referinte), etc

Eu personal as vrea sa vin, dar e la inceputul sezonului, sunt pilaf si mai e si problema de buget (2 sapt inainte de deva).

Spor la treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Da,multumesc Ionut.Nu am dat foarte multe detalii pentru ca la noi este inca imposibil sa mergi in traseu cu motorul.Am facut traseele pe gps de anul trecut si momentan,lucram pe laptop :rolleyes: .Imediat ce zapada se va topi,trecem de la traseul virtual la cel real cu modificarile de rigoare.

Ce pot sa spun sigur este:

 

-taxa 80 de euro care include benzina in CP;

-traseu prima zi circa 80 de km, a doua zi circa 60;

-traseu marcat cu banda,sageti,vopsea;

-nivel clasa A gen Deva,Sibiu,Piatra Neamt;

-nivel clasa B Buzau(fara noroi ;) )Piatra Neamț,Valcea;

-incercam un traseu practicabil si pe ploaie(Doamne fereste);

 

Fiind prima cursa ar prinde bine pentru "dezghetat"oasele dupa o iarna lunga!Revin cu noutati.

Daca sunt intrebari ,nelamuriri,va stau la dispozitie.

 

Pentru doritorii de senzatii tari: ar fi cazul sa va inscrieti,nu costa nimic...Plata se va face pana in ultima saptamana.

 

http://www.vaneaza-lupul.ro/moto/concurs/competitors-area/inscrieri.html

 

Ar fi bine sa se inscrie toti cei care intentioneaza sa vina.Repet,plata o puteti face si mai tarziu.Este nevoie de asta pentru a ne face o idee de cati posibili concurenti avem.Este nevoie de un minim de 25 concurenti pt clasa B si 15 clasa A pt.ca acest concurs sa se tina.

 

http://www.vaneaza-lupul.ro/moto/concurs/competitors-area/inscrieri.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...