Sari la conținut

SOIMII NEMTENI Tg Neamt


cipenyrider
 Share

Postări Recomandate

Intrucat de curand s-a infiintat un nou club moto in orasul Tg Neamt, se deschide un topic nou cu numele clubului nostru ''SOIMII NEMTENI'', club ce deja are 6 ani de activitate si 3 editii de ''Petrecerea Soimilor Nemteni - Agapia'' la care au muncit cu mai multa daruire, sau mai putina, toti membrii clubului din acea perioada.

Acest topic este destinat discutiilor membrilor clubului ''Soimii Nemteni'' si tuturor prietenilor clubului. Topicul vechi ''Tg Neamt'' va ramane un topic comun si propun membrilor celuilalt club sa-si deschida si ei un topic separat.

Ma bazez pe buna crestere si educatie a tuturor celor ce vor intra pe acest topic si, pentru asta, VA MULTUMESC anticipat!

RESPECT TUTUROR MOTOCICLISTILOR!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 350
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Intrucat de curand s-a infiintat un nou club moto in orasul Tg Neamt, se deschide un topic nou cu numele clubului nostru ''SOIMII NEMTENI'', club ce deja are 6 ani de activitate si 3 editii de ''Petrecerea Soimilor Nemteni - Agapia'' la care au muncit cu mai multa daruire, sau mai putina, toti membrii clubului din acea perioada.

Acest topic este destinat discutiilor membrilor clubului ''Soimii Nemteni'' si tuturor prietenilor clubului. Topicul vechi ''Tg Neamt'' va ramane un topic comun si propun membrilor celuilalt club sa-si deschida si ei un topic separat.

Ma bazez pe buna crestere si educatie a tuturor celor ce vor intra pe acest topic si, pentru asta, VA MULTUMESC anticipat!

RESPECT TUTUROR MOTOCICLISTILOR!!!

[/quo

 

 

 

 

Bine te-am gasit!!!!!!!

Editat de cojho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrucat de curand s-a infiintat un nou club moto in orasul Tg Neamt, se deschide un topic nou cu numele clubului nostru ''SOIMII NEMTENI'', club ce deja are 6 ani de activitate si 3 editii de ''Petrecerea Soimilor Nemteni - Agapia'' la care au muncit cu mai multa daruire, sau mai putina, toti membrii clubului din acea perioada.

Acest topic este destinat discutiilor membrilor clubului ''Soimii Nemteni'' si tuturor prietenilor clubului. Topicul vechi ''Tg Neamt'' va ramane un topic comun si propun membrilor celuilalt club sa-si deschida si ei un topic separat.

Ma bazez pe buna crestere si educatie a tuturor celor ce vor intra pe acest topic si, pentru asta, VA MULTUMESC anticipat!

RESPECT TUTUROR MOTOCICLISTILOR!!!

 

 

 

 

bgood.giffriday.gifmakeout.gif

 

:s4370: BIANCA :birthday:

 

exact.LA MULTI ANI , pentru Bianca, a fost foarte bun tortul si sa mai faci.rose.gifrose.gifrose.gif

 

hai cu pozele!!!!!

 

 

mexicanwave.gif

Editat de cojho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte de alte balacareli trebuie atasat pe acest topic numele membrilor SOIMILOR NEMTENI insotit bineinteles de fotografii .as vrea sa facem asta pentru ca ceilalti prieteni din tara asta care ne-au onorat cu prezenta la petrecerile noastre,sa ne cunoasca mai bine si sa-i asiguram ca cei care am ramas fideli clubului ii vom astepta si in continuare sa bem o bere cu spuma de doua degete. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos ce vede okiu meu, is mandru de voi si de culorile care le port.

Amu sincer sa fiu is 1pik invidios k prind toate distractiile doar in poze, da yo stiu k v ati gandit si la mn knd ati bagat mana in ceaun:p

/

@enape foarte buna initiativa ta RESPECT

 

sierra oscar india mike india india

november echo mike tango echo november india

romeo uniform lima zulu zulu zulu zulu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inainte de alte balacareli trebuie atasat pe acest topic numele membrilor SOIMILOR NEMTENI insotit bineinteles de fotografii .as vrea sa facem asta pentru ca ceilalti prieteni din tara asta care ne-au onorat cu prezenta la petrecerile noastre,sa ne cunoasca mai bine si sa-i asiguram ca cei care am ramas fideli clubului ii vom astepta si in continuare sa bem o bere cu spuma de doua degete. :cheers:

 

bgood.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos ce vede okiu meu, is mandru de voi si de culorile care le port.

Amu sincer sa fiu is 1pik invidios k prind toate distractiile doar in poze, da yo stiu k v ati gandit si la mn knd ati bagat mana in ceaun:p

/

@enape foarte buna initiativa ta RESPECT

 

sierra oscar india mike india india

november echo mike tango echo november india

romeo uniform lima zulu zulu zulu zulu

 

mitrut ciaunul o fo bun di tat, cald afara, oleac di bautura car s iti puna sangele in miscare.ni-am gandit sh la tini sh la cum o s jiucam la tini la nunta.

cat despre un tango in india in luna noiembrie nu e rau, dar pe'' zulu zulu zulu'' sa stii ca nu l-am vazut.

pofta buna s ai cand ajiunji acasa. 67.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ cojho abe astept sa jukam la nunta la mn :banana: si pe knd o sa ajung aks o sa ti l prezint pi zulu

@ gospo faina tare mamaliga ceia facuta de misu( meserias gagiu :hug: ) si cu campionatu kre i faza banuiesc yo ceva da nu is sigur :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos ce vede okiu meu, is mandru de voi si de culorile care le port.

Amu sincer sa fiu is 1pik invidios k prind toate distractiile doar in poze, da yo stiu k v ati gandit si la mn knd ati bagat mana in ceaun:p

/

@enape foarte buna initiativa ta RESPECT

 

 

nu a fost numai initiativa mea, ci a noastra, a tuturor, cati ne mai putem aduna la sedinte... eu doar am pus-o in aplicare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de mergeam la mama Omida nu aflam k ati facut mamaliga la bunica lu enake, da nu mi se pare corecct pariu pt ca yo credeam k o facut o cineva dintre voi, amu datorita faptului k ati trsisat sambata seara beu un Staropramen de la voi ok? Yo vin cu palinca :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc :laugh: sa nu fiti botanisti! :laugh:

 

cand faceai mamaliga aia din poza cate nu stiam noi.....apoi tre sa te superi ca noi nu stim ca tu faci mamaliga buna.....

 

boid.gif sanatate parca, nu?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand faceai mamaliga aia din poza cate nu stiam noi.....apoi tre sa te superi ca noi nu stim ca tu faci mamaliga buna.....

 

boid.gif sanatate parca, nu?????

:blbl: :lol:

 

:blbl: :lol:

ia vezi cojo ca ma spionai cand faceam mamaliga aia!cred ca vroiai sa-mi furi reteta. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: :lol:

 

 

ia vezi cojo ca ma spionai cand faceam mamaliga aia!cred ca vroiai sa-mi furi reteta. :D

 

s stii c am tras un pic cu ochio la cum ai facut maligoasa....hai o zi buna soimilorthumb.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...