Sari la conținut

Thursday Bikers Night


nightster
 Share

Postări Recomandate

Am decis ca Joia e Ziua Bikerilor drept urmare de acum inainte te asteptam in fiecare JOI de la ora 19 la Clubhouse DRACULAS sa petrecem asa cum numai motociclistii stiu sa o faca.

 

Beers, bikes & Rock'n'roll

 

Choppere, vitezane, enduro, tourere, toate la noi sunt binevenite!

 

Adresa:

Str. Ion Tuculescu Nr. 10

Zona BABA NOVAC

Sector 3 Bucuresti

post-37620-0-81321800-1333957584_thumb.jpg

Editat de nightster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto, cred ca trec saptamana viitoare pe la voi. Nu de alta da stau chiar langa voi....as putea sa cobor panta pe liber pana la voi. :D

Am observat o concentratie mai mare de choppere trecand prin spatele blocului meu saptamaniile astea :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ne vedem si diseara cu toata lumea (indiferent de tipul de motociclism pe care'l practica) ca si joia trecuta si in fiecare joi, la Clubhouse.

 

Joia este intotdeauna "Seara Open Doors" la Clubhouse DRACULAS MC.

/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=790383

Editat de ICE3ERG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stim ca am zis "joia intotdeauna deschis pt toata lumea", dar joia asta suntem implicati in organizarea evenimentului "Bucharest Wheels Arena" de la Romexpo, asa ca Clubhouseul este inchis astazi "pt publicul larg".

De maine pana duminica, in schimb, gasiti perimetrul DRACULAS MC din cadrul Wheels Arena - ROMEXPO , iar de joia viitoare reintram in programul normal. Ne vedem de maine incolo, tot weekendul!

3FFgk.jpg

Editat de ICE3ERG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...