Sari la conținut

1 Mai la Mamaia


Skrillex
 Share

Postări Recomandate

Maine plec cu pasagera: Bucuresti - Buzau - Braila - Enisala - Mamaia (cazare, oras, bere, poate si baie in mare) si a doua zi intoarcere prin Negru Voda - Adamclisi - Calarasi - A2 - Bucuresti. De ce 2 zile un traseu atat de scurt? Pentru ca vor fi opriri dese, poze, mers lejer. Si pentru ca nu-mi place sa dau >50% din bugetul unei excursii pe benzina/transport.

 

Traseu aici. Cazare gasiti pe Booking.com. Scump si prost ca doar traim in Romania.

 

Daca e cineva interesat lasati mesaj privat sa schimbam date de contact si sa stabilim un punct de plecare.

 

Daca aveti sugestii de vizitat sau drumuri de ocolit, sunt binevenite.

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos traseul dar cand ajungi in calarasi am facut eu un altul pentru ca acela pe care vroiai este drumul prost rau nu ai de facut sa tii inainte cum vii din slobozia si la a 2 strada dupa semafor faci draeapta pana se infunda in dn3...sper ca am fost un pic de ajutor...http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=wl

 

foarte frumos traseul dar cand ajungi in calarasi am facut eu un altul pentru ca acela pe care vroiai este drumul prost rau nu ai de facut sa tii inainte cum vii din slobozia si la a 2 strada dupa semafor faci draeapta pana se infunda in dn3...sper ca am fost un pic de ajutor...http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=wl

post-60694-0-66418100-1335727535_thumb.png

Editat de magelan1368
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...