Sari la conținut

Oboseala Sau Prostie?


Postări Recomandate

Panta e chiar langa fosta cabana de vanatoare a lui Ceausescu din Dealul Negru. Nu e dintre cele mai usoare dar nici una grea nu este... Cazatura e ...de`a dreptul haioasa.

 

YcQcnFudtDM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :) :cheers: :) salut, sunt un incepator in ale celor doua roti,....... vointa este tabacita.

cu motorul pe care il am cred ca voi aparea pe multe pelicule, ca si colegul, dar .......... asta e.

am cazut si eu, daca iti vine sa crezi, m-am urcat pe partea stanga si am cazut pe dreapta, era un sant si nu am ajuns cu picioru si ............ m-am facut de noroi pe drepata.

sa ne vedem pe mute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :) :cheers: :) salut, sunt un incepator in ale celor doua roti,....... vointa este tabacita.

cu motorul pe care il am cred ca voi aparea pe multe pelicule, ca si colegul, dar .......... asta e.

am cazut si eu, daca iti vine sa crezi, m-am urcat pe partea stanga si am cazut pe dreapta, era un sant si nu am ajuns cu picioru si ............ m-am facut de noroi pe drepata.

sa ne vedem pe mute.

 

Stai linistit ! Poate e' prima, dar cu siguranta, ... nu ultima !

O ,,balbaiala" la care eu, personal, nu am de ce sa rad. Nu cred ca exista endurist fara cazatura, sau acela, nu se numeste endurist.

Cat despre factorul ,,haios", al carui protagonist, esti ... stai linistit, daca-ti povestesc eu una ... te cracanezi de ras.

 

Bafta ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...