Sari la conținut

Se dezmembreaza Nipru


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Cam 800 de lei tot vrea pe el omul. Pt alte lamuriri sau preturi, sunati-ma la 0723565973 (incerc sa nu mai imi pierd timpul pe forum cu mistocari si dobitoci tuberculosi care se sterg la kur cu brusturi).

 

 

post-263-0-95891200-1341066150_thumb.jpg

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Cam 800 de lei tot vrea pe el omul. Pt alte lamuriri sau preturi, sunati-ma la 0723565973 (incerc sa nu mai imi pierd timpul pe forum cu mistocari si dobitoci tuberculosi care se sterg la kur cu brusturi).

 

Bisnita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta se afla la nea Sima in Giulesti pentru cine il stie, omul nu are telefon mobil, cine m-a sunat a aflat cum ajunge la el.

 

Bisnita!

 

Ba baiete! Pe tine ori te-a picat tac-tu in cap cand erai mic, ori ti-a dat-o vreun bugetar fara vaselina si te ustura si acum. Chiar crezi tu, marele mecanic cu o cutie de viteze, ca iti voi face eu jocul? Ai ceva de impartit cu mine, hai sa ne vedem, papusica lasa, eventual vin eu la Ideea Construct. E bine asa? Astept sa ma suni sa-mi spui cand ne vedem.

 

 

 

 

Editat de mihai_prd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut, mare nenorocit mihai prd, a zis ca motoreta mi-o vinde cu 800ron si cind am ajuns acolo ce sa vezi, mi-a dat-o cu 500. acu eu ce sa fac , sa ma supar pe el? nu pot asa ca ii multumesc si topicul se poate inchide

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...