Sari la conținut

Paris Ride


SSSnake
 Share

Postări Recomandate

E un biker care face liniutza respectiva pentru ca sa fie acceptat intr-un club. Rride-ul de test.

Filmuletzul e de cand ma stiu pe pro-bike. (http://www.pro-bike.ro/filme/parisride/page_01.htm) - momentan vad ca link-ul nu e bun.

 

Iar Ghost Rider stiam ca a facut-o doar ca sa-i arate ca se poate si mai RPD. - Am filmuletele, daca nu le gasiti poate la uploadez undeva.

@ H3llriderr: A MURIT PASCAL (dark prince)?!

 

EDIT: nu are rost, d-aia s-a inventat Youtube

 

SPEED PASCAL:

rTCpdXhHnCA

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da am gasit asta

 

 

ghost rider la facut noaptea cand era mai liber , si nu la facut sa ii arate k se poate in 9 minute pt k atunci cand ghost rider a dat tura parisului , black prince era mort , io asa shtiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

mda , frumos filmuletul , tin minte ca a fost primul clip pe care l-am downloadat de pe net (prin dial-up) , parca avea cam 15 mb , stiu ca am asteptat o groaza ,dar a meritat :cheers: .... oricum are cativa ani buni clipul , ghost rider cand a depasit recordul ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda , frumos filmuletul , tin minte ca a fost primul clip pe care l-am downloadat de pe net (prin dial-up) , parca avea cam 15 mb , stiu ca am asteptat o groaza ,dar a meritat :cheers: .... oricum are cativa ani buni clipul , ghost rider cand a depasit recordul ??

 

a batut recordu in ghost rider 3 , adik in anu 2004

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ H3llriderr: A MURIT PASCAL (dark prince)?!

este intrebare sau afirmare?

este MIRARE :cheers:

 

Imi pare rau, am mutilat pseudonimul omului, e de fapt "black prince". Mea culpa.

Acum serios, chiar a murit?

Editat de SRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...