Sari la conținut

Pe valea Sebesului :D


Postări Recomandate

Sambata 11 August m-am intalnit cu niste prieteni si am hotarat sa tragem o tura pe valea Sebesului (inceputul de Transalpina). Initial vroiam sa facem transalpina dar se vedea ca ploua si nu prea avea rost.

 

Neatza :D

208351_333881986701195_218690617_n.jpg

 

 

 

 

 

Apoi pozele sunt facute la Barajul Oasa:

 

283822_4145528111713_1805351239_n.jpg

 

..............................................................................................................................

255390_4145527951709_1538689686_n.jpg

 

...................................................................................................................................................................

Cei trei crai cu mandrele lor :D

269648_4145528391720_248668691_n.jpg

 

 

 

Cheersbeer.gif si asfalt uscat va doresc tuturor. ricky.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos. Uneori (foarte rar) ma intreb cum o fi cu un naked ghidus pe curbele alea. Pune poze mai cuprinzatoare cu soseaua aia.

 

PS Tenisii sunt de competitie? A fost o gluma, nu te supara

 

Cu Naked-u pe curbele alea te joci mai ales cu Yamaha MT si in plus nu tre sa franezi la fiecare sant ca si cu una de viteza, suspensiile fiind mai moi :P . Mai multe poze din pacate nu prea am fiind ocupat cu placerea condusului mobreibiggrinbandit.gif. Si nu ma supar stiu ca nu am papuci adecvati dar din pacate nu am prea avut bani sa imi iau ce imi place si chiar cu ghetele de iarna nu as prea umbla. Sezonul urmator o sa am si ghete beer.gif.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...