Sari la conținut

Transalpina - Transfagarasan


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

Ok, v-am luat in calcul si am rezervat si pentru voi. :)

Numarul meu ti l-am dat pe privat, dar il pun si aici, poate se mai gandeste cineva in ultima clipa ca vrea sa vina: 0724.467.113.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, sigur. Te-am trecut pe lista. :)

Te asteptam maine la 6.

 

Rugamintea mea este ca in cazul in care intarziati sau nu mai veniti, sa ma anuntati ca sa stim daca va mai asteptam... Daca nu, la 6.15 am plecat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In jur de ora 9. Vreti sa va cazati tot prin Sibiu?

Ti-am lasat PM.

 

 

Nu inteleg ce vrei sa spui...

Traseul e asta.

 

scuze.

eu nu merg cu voi dar ziceam ca mie personal traseul pe care il faceti voi e taman pe dos. urcarea pana la Ranca dinspre Novaci e destul de scurta. De la Ranca pana la Sebes e aproape numai vale. daca va place mersul pe serpentine la vale..atunci super :)

Transfagarasanul cam la fel , dar pe dos . urcarea e faina dinspre vidraru . repet, e doar o optiune personala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ales TA prima data pentru ca se presupune ca suntem mai "fresh" putin; pe TA e mai periculos daca te prinde noaptea ca nu ai parapeti. Asa, pe TF poti sa speri ca ai in ce sa te mai infingi... Pardon, opresti...

Editat de Beatrice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ales TA prima data pentru ca se presupune ca suntem mai "fresh" putin; pe TA e mai periculos daca te prinde noaptea ca nu ai parapeti. Asa, pe TF poti sa speri ca ai in ce sa te mai infingi... Pardon, opresti...

 

ai dreptate. :)

eu am presupus ca ajungeti pe ziua totusi :) . transalpina e destul de criminala noaptea....iar daca da frigul vine si zapada repede . nu m-as mira daca peste 2 saptamani nu se mai poate circula pe acolo

uite o poza de pe 10 octombrie 2011 :) (inainte sa raman blocat in zapada :)) )

post-746-0-62705900-1347056366_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate. :)

eu am presupus ca ajungeti pe ziua totusi :) . transalpina e destul de criminala noaptea....iar daca da frigul vine si zapada repede . nu m-as mira daca peste 2 saptamani nu se mai poate circula pe acolo

uite o poza de pe 10 octombrie 2011 :) (inainte sa raman blocat in zapada :)) )

 

nu o sa ne prinda noaptea, si oricum nu ne sperie pe noi niste zapada:)))))))))

 

transalpina 19decembrie2011

post-54788-0-06146000-1347056774_thumb.jpg

Editat de delete636
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai cu pozele!

Prima tura am primit-o. Trimiteti si restul ca sa vi le pot trimite pe toate. :D

 

Mie mi-a placut maxim, sper ca si voua, macar jumate din cat mi-a placut mie.

Desi am fost in jur de 14 motoare, un trike si 2 masini, s-a mers foarte bine si organizat. Baietii mai sportivi o mai luau inainte cand se mai plictiseau, dar cand ne regrupam se mergea perfect pentru un grup asa mare pe un traseu de genu' asta.

Clar, oamenii au facut diferenta.

 

Incidentele si intamplarile o sa le povestim pe un alt topic la "Imagini din calatorii", sa "ne" radem cu totii.

 

In urma plimbarii am capatat si o noua porecla: "Closca", evident cu puii de aur. :P

 

Ne mai vedem la o bere prin oras pana la urmatoarea iesire! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da... Pai am avut si incepatori, plus ca Dan (VN800) incepuse sa scoata flacari pe tobe! :crack:

A trebuit sa vedem ce are... Pana la urma l-am tractat cativa km prin Bucuresti, bine ca aveam shufa la noi. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos :) vreau sa mai ies cu voi.

 

Am trimis poze la Beatrice pe mail, sper ca au ajuns. Pe filetransfer.ro imi da o eroare... :scratch:

 

http://dl.transfer.r...0sep-267a25.rar

 

mail: micla.ushu@yahoo.com (l-am adaugat si la profil)

 

 

 

Editat de micla.ushu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vi le trimit si eu imediat... Deocamdata ma lupt cu site-urile pentru ca la munca majoritatea site-urilor de transfer sunt blocate... :(

 

Am pus pozele de la toti (le-am trimis si pe mail), ca apucasem deja sa le prelucrez: http://dl.transfer.ro/TA_TF_sept2012_1_-transfer_ro-18sep-1d3ee2.zip

Mai am sa va trimit de la Costel, cu care o sa ma vad sapatamana asta si facem schimb de carduri.

 

Inca ma apuca rasul cand ma uit la poze si vad un domino din motoare... :crack:

 

P.S.: La sfarsitul lunii poate ne vedem pe Siriu (o sa fac si un topic separat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...