Sari la conținut

Probleme cu schimbarea tobei


tudorpnd
 Share

Postări Recomandate

o poza cu motocicleta mai in detaliu poti posta??? daca vrei.......am senzatia ca stiu motocicleta ........multam :cheers:

 

in asta se vede cel mai bine...post-70081-0-00809000-1348438180_thumb.jpg

am luat-o din sibiu...

 

jetkit-ul e un upgrade chiar si cu motorul stock, cuplul si puterea sunt mai mari de obicei pe toata banda de turatie cu un jetkit instalat cum trebuie!

 

o sa-i intreb pe baieti cand ma duc cu toba... avand motorul acolo, o sa-si poata da seama cum se impaca...

mersi.

Editat de tudorpnd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

??nu ..deloc..nu eludez nimic...doar ca nu am observat ca ma intrebai ceva..am crezut ca e retorica..hai sa faci legaturile..ai zis ca nu trebuie toba zgomotoasa daca te stii da..eu am zis ca trebuie chiar daca te stii da..apoi ai spus ca argumentul meu e pueril si infantil..de aici am dedus ca ma crezi imatur din punct de vedere al motoarelor..eu te-am contracarat spunandu-ti ca am ceva ani de mers pe motoreta in spate...apoi a venit duelul cu varstele cand eu te-am chishat spunandu-ti ca atunci cand ma dadeam eu cu motoreta la aceeasi varsta tu faceai castelashe...deci nu exista nici o legatura vezi?nici intre caterinca ta si baiatul care are nevoie de ajutor...;;)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La GSX-R600 2001 galeria este dintr-o singura bucata (din chiuloasa pana in finala), ca sa ii faci cot trebuie sa o tai.

Jet kit pui la carburatie, la injectie pui Power Commander, dar o sa iti mearga OK si fara.

 

am inteles. sapt asta o rezolv si pun o poza pt cei interesati de solutie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, daca esti din Bucuresti poti incerca cu incredere la Radu, numar telefon : 0724 230 550 . Am mai sudat la el si am dus si prieteni, toti multumiti.

 

am vb deja intr-un loc, am stabilit pt zilele astea... dar pe viitor nu se stie... e bine sa ai cat mai multe locuri unde sa te duci. mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

la 34 de ani sau cat ai zis ca ai asa plin de tine esti? lumea tre sa presupuna ca detii cunostintele supreme si sa-ti haleasca textele? nu asa ajuti, sau nu e asta nici pe departe scopul tau aici?

 

Sa zicem ca eu, spre deosebire de tine, nu am nevoie sa apelez la nimeni ca sa-mi repar mobra.

 

si vrei sa spui ca ai avut tobe galagioase? pai ce cautau pe motorul tau, nu inteleg... ai fost cocalar da ti-a trecut?

poti sa nu-mi raspunzi, sunt intrebari retorice...

 

Nu mai putza, s-au spart sitele la una din tobe. Schimbarea lor nu este decat urmarea fireasca.

 

iar cand vine vorba de atentie pe motor fac mereu tot posibilul sa stiu tot ce se intampla in jurul meu...

 

Daca esti atent atunci nu ai nevoie de tobe sparte. La tine problema e alta, suferi de tine si vrei ca masinile sa-ti faca loc. Afla amice ca nu are nimeni nici o obligatie sa-ti faca loc.

 

....................

 

Tot nu mi-ai spus care e legatura dintre tobe si castelashele de nisip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca esti atent atunci nu ai nevoie de tobe sparte. La tine problema e alta, suferi de tine si vrei ca masinile sa-ti faca loc. Afla amice ca nu are nimeni nici o obligatie sa-ti faca loc.

 

in continuare, habar n-ai despre ce vb... dar nu mai conteaza, mult noroc in viata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc! Asemeni si tie!

 

Man ce te intereseaza pa tine...ce toba isi pune omu..

 

Toti eu nu ascult manele si cand ajungi acasa dai maneaua la maxim

DACA NU TE INTERESEAZA TOPICUL LA CE ITI BAGI NASU

 

Omu are nevoie de ajutor.

 

Cocalar ne cocalar tot om e ....

 

Daca ai resit sa faci ceva cu toba asteptam poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La GSX-R600 2001 galeria este dintr-o singura bucata (din chiuloasa pana in finala), ca sa ii faci cot trebuie sa o tai.

Jet kit pui la carburatie, la injectie pui Power Commander, dar o sa iti mearga OK si fara.

Ai dreptate este model K1 600, prima generatie pe injectie. am ramas cu impresia ca este vorba de srad. in schimb toba este bolt-on!

Editat de s@rpe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...