Sari la conținut

Yamaha r6 2009


yamaha 608
 Share

Postări Recomandate

E modelul american bag de seama ...

 

Avea kilometrajul in mile ?

 

Nu in km..si poti muta si in mile.

Salut. Sa o stapanesti sanatos. De curiozitate, cat ai dat pe motocicleta? :)

 

4.800

in sfarsit si-o dat cosma motoru .. dupa 2 (sau 3) sezoane de cand ii scos la vanzare

poti sa stai linistit .. motoru ii neforjat, si el era incepator cand l-a luat (l-a cumparat in state si l-a adus in tara cand s-a intors)

despre km nu stiu cat de reali sunt .. oricum nu prea conteaza, important ii ca motoru sa fie intretinut cum trebe

intreba cineva de toba .. parerea mea e ca suna ok, da' nu te poti astepta la nu stiu ce .. ca-i numa o finala "trasa" peste catalizator (deci tot gatuita)

daca nu-i mare secret, poate ne zici si cat ai dat pe ea (stiu ca cerea cam mult fata de cat "duce" piata pe la noi)

numa' bine si vezi sa n-o tragi prea tare de coada, ca zgarie :cheers:

4.800

Vi se pare mult ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kilometrajul il poti skimba dintr un buton in mile sau km

dupa cum spunea Lonely Rider majoritatea mobrelor au o gramada de km doar daca esti norocos si nimeresti un om super serios caruia nu ii pasa de 200 300 de e in plus

sau cunosti omul de unde o iei. ff important este sa mearga motorul bn iti dai ff repede seama daca are km multi a fost cazuta vopsita si forjata. asta in cazul sportivelor in celelalte cazuri nu ma pot pronunta pt ca nu am avut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...