Sari la conținut

M-o Imrashtiat Ghertzoiu' ... Si Mi-o Mucificat Carenele Si Furca


Jawa the Hutt
 Share

Postări Recomandate

Cel mai bine daca contactezi un avocat/jurist care sa aiba experienta in cazuri de acest gen si-i ceri ajutorul. Pentru ca sunt sute de mici cacao-uri care tie poate iti scapa, deh, birocratia noastra iubita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as putea sa-l vad condamnat la ani cat mai multi si sa ii ofer "impacarea" pentru despagubiri de 50.000 EUR per an de parnaie, nu as accepta mai putin. Criminalii astia trebuie starpiti cumva ...

 

Asta e si parerea mea..decat sa stea sa se odihneasca la parnaie pe banii tai si ai mei (cine stie..poate o sa si scape la dus singur sapunul..de placere) mai bine sa munceasca pentru tine!

E o chestie sa stii ca prostu' consuma un an-doi din viatza lui ca sa iti cumpere tie motor nou!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trist e ca politia nu a considerat "fuga de la locul accidentului" ! trebuia sa scoti rapid certificat de la IML, iar daca nu aveai nimic treceai pe la mine sa te aranjez nitel (joke) ! minim o zgarietura, o vanataie, un whysky dat la nenea doctoru sa scrie "contuzie" pe fisa !!! abia atunci il aveai la degetul mic pe scarbos !

 

acum mi-e teama ca te va prinde intr-un joc sorece/pisica din care daca nu esti inarmat cu rabdare, timp, vointa si relatii ... vei scapa mai sifonat decat ai intrat ! trist dar adevarat, cu atat mai trist cu cat tu vei munci 10 ani sa platesti ratele la acel motor, pe care dupa nici 1 luna .. iata ca nu-l mai folosesti !

 

succes cu asigurarea, o alta lume a sacalilor care te incoltesc si asteapta orice mica greseala din partea ta, apoi gudbai .. daca vezi cateva frimituri din intreaga suma datorata, mare minune !! intreaba-l si pe doru cum a procedat, e patit recent si poate tragi ceva concluzii utile din povestea lui !

 

mult noroc frate soim !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uof maica mea :lol:

 

Ce sa mai zic fratzica decat ...bine ca nu ai nimk, cat despre fier mare pacat iar pentru conservar numai urari de bine cu multa carne (ca tot vin sarbatorile) ;)

 

Sunt trecut prin rahatu asta (cu masina) de birocratie....cu toate actele gata si depuse am primit banii de la asigurare in 30 de zile si suma a fost doar 1/3 din cat erau estimate costurile reparatiei :banana:

 

Parerea mea este sa-l beleshti pe nenorocit :banana: satzi dea banu sa-ti cumperi bicla noua ....

 

Pana atunci numai bine frate soim si nu te lasa ca ie lumea plina de capiatzi..

 

 

keep safe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...