Sari la conținut

Iubita mea ... :)


Vizitator Dinu1997
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Dinu1997

Cineva ar putea sa spuna la fel si despre kawa ta....respecta pe altii ca sa primesti respect. Sa auzim de bine.

Multumesc pt. interventie " rob_debruce " !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot pati ceva daca de exemplu ma opreste politia pe drum , eu detin categoria " Am " si ii prezint actele in care specifica clar ca e motor de 49cm3 in 4T ? Adica eu ma refer la faptul ca daca se uita la bordul ei si la schimbatorul de viteze sa nu creada ca e cu motor mare si trebuie alta categorie de permis ... Cred ca ai inteles ceea ce vreau sa te intreb

Pai in afara sa te pofteasca la ei in masina cu incadrarea "conducere fare permis a unui moped pe drumurile publice" nu au ce sa-ti faca ,fiind minor te judeca in libertate si tu trebuie sa demonstrezi ca de fapt motorul e sub 50cc si are caracteristicile generale a le unei biciclete .Oricum ,in ziua de azi e necesar permis si pt asa ceva si daca le arati hartiile f probabil sa nu fie inmatriculata la primarie (se 'pierde' dosarul de inmatriculare?) si mai iei o p in chiur ca te incadreaza si la 'conducere a unui autovehicul neinmatriculat' si te costa sa iesi din belea de nu face. Pt declansarea incidentului e suficient sa intre unul (de vrea sa-si faca masina ) in tine . Se pot intampla multe sa nu uitam ca pe bani si ursul joaca iar de se ajunge la o condamnare nu mai iei carnetul de curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

Pai in afara sa te pofteasca la ei in masina cu incadrarea "conducere fare permis a unui moped pe drumurile publice" nu au ce sa-ti faca ,fiind minor te judeca in libertate si tu trebuie sa demonstrezi ca de fapt motorul e sub 50cc si are caracteristicile generale a le unei biciclete .Oricum ,in ziua de azi e necesar permis si pt asa ceva si daca le arati hartiile f probabil sa nu fie inmatriculata la primarie (se 'pierde' dosarul de inmatriculare?) si mai iei o p in chiur ca te incadreaza si la 'conducere a unui autovehicul neinmatriculat' si te costa sa iesi din belea de nu face. Pt declansarea incidentului e suficient sa intre unul (de vrea sa-si faca masina ) in tine . Se pot intampla multe sa nu uitam ca pe bani si ursul joaca iar de se ajunge la o condamnare nu mai iei carnetul de curand.

M-am mai interesat la cineva din domeniu , si mi-au spus ca daca am actele de 49cm3 n-au ce sa-mi faca ! :)

Astept sa iau permisu` si sa o pun la punct cu toate taxele si o sa incep sa terorizez comuna ! :D :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de incurajari ! :) Continua sa faci astfel de jigniri si te vei alege cu o bataie zdravana de la cineva ! Nu este nicio amenintare asta ;) ! Veziti de treaba ta acolo

esti smardoi?:))

iti dau un sfat:lasa-i sa vorbeasca,nu ii baga in seama(sunt multe persoane de genu' pe forumu' asta...n-are rost sa te certi cu ei)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

esti smardoi? :))

iti dau un sfat:lasa-i sa vorbeasca,nu ii baga in seama(sunt multe persoane de genu' pe forumu' asta...n-are rost sa te certi cu ei)

Fiind la inceput nu stiu cum sta treaba pe aici ... dar nici lache nu e bine sa fii , ca dupa esti luat de prost ... trebuie sa te impui la inceput putin :P ! Este o vorba ... pe net esti cine vrei , dar in realitate mai putin ! Mersi de sfat oricum .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...