Sari la conținut

Plimbare 18 mai catre munte


Postări Recomandate

Salut,

 

Pe data de 18 mai vreau sa merg la o plimbare. Nu conteaza unde dar sa fie catre munte pentru a prinde ceva viraje. Ca idee eu ziceam de Cheia dar accept si alte propuneri. Eu am un xt600 sm si o sa merg cam cu 90-100km/h nu ma grabesc. Ar fi de preferat sa mergem maxim 450 km.

Doritori sau propuneri de traseu careva?

Plecare Sambata la ora 8.30 cu rezervoarele pline deja.

 

O seara placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu Duminica pe 19 Mai, as da o fuga in Ciucas- la cabana varful ciucas, mers incet, 90...tot cu o yamaha xt sau mai bine spus un pui de yamaha,ca este de 125 :))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propum urmatorul traseu: Bucuresti-PloiesTI-Rasnov-Zarnesti-Poiana Marului-Sinca Veche-Sambata de Sus= 250Km, plecare de la Petrom Baneasa ora 08.00,

daca merge cineva ma sunati 0722661428 Dan

Editat de daniel1954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

revin si propun cel mai scurt si frumos traseu: Bucuresti-Predeal DN 1-stanga spre Rasnov-Zarnesti-Poiana Marului-Sinca Veche -Sambata de Sus Total 176 KM, imagini de neuitat, iar la intoarcere vedem pe ce traseu

Editat de daniel1954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intru si eu, dar credeti ca ma puteti "culege" din petromul de dupa Potigrafu? Ca stau langa Ciolpani si mi-e peste mana sa vin pana la Baneasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca si cei de la free-riders merg pe Targoviste pana la Predeal. Pe pagina lor de Facebook spun ca la ora 08:30, OMV-Chitila (intalnire),
Traseu: Targoviste-Campulung-Rucar-Moeciu-Bran-Rasnov-Predeal. (In Predeal ne asteapta o surpriza: Festival, muzica, gratare!)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superba iesirea iar vremea a fost blanda cu noi. In curand postez si pozele+clipurile. :pics:

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...