Sari la conținut

Fabricat in Romania


AUTOMOBILIA
 Share

Postări Recomandate

Sambata 25 mai (9:30-13:00) posesorii de Mobra, Mini Mobra si Carpati sunt invitati in incinta Universitatii Politehnice Bucuresti unde va avea loc a doua editie a expozitiei FABRICAT IN ROMANIA. Ca la fiecare eveniment tematic RCR, orice alta vechitura e asteptata cu interes chiar daca nu se inscrie in tema propusa..

post-44889-0-25445700-1369260552_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 25 mai (9:30-13:00) posesorii de Mobra, Mini Mobra si Carpati sunt invitati in incinta Universitatii Politehnice Bucuresti unde va avea loc a doua editie a expozitiei FABRICAT IN ROMANIA. Ca la fiecare eveniment tematic RCR, orice alta vechitura e asteptata cu interes chiar daca nu se inscrie in tema propusa..

Fain event !

In brasov Mai este un magazin care mai are motoare NOS de mobra la 450 ron ! asta acu un an ... si cred ca mai sunt !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Logic, la ce ma gandeam? :crack: mi se parea prea de tot. Deh, daca nu sunt obisnuit cu abrevierile astea. Multumesc colegului de explicatie.

:)

 

Cred ca ar fi util sa publici adresa magazinului, Multumesc si va astept maine.

Cum aflu adresa , o public ...daca uit va rog PM !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar fi util sa publici adresa magazinului, Multumesc si va astept maine.

Pusesem io adresa mai de mult la topicul Mobra ....mag se afla pe strada Carpatilor la o poarta a Metromului nu mai stiu numarul portii exact si nr de contact pentru cei interesati 0744306504

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...