Sari la conținut

codita gsxr k3 pe srad?


Vizitator tca86
 Share

Postări Recomandate

A mai pus cineva intrebarea asta acum vreo 5 ani si a facut si tiganiile (intr-adevar asa a fost). Dupa cateva luni codita a crapat.

Urmarea a fost o motocicleta foarte urata, pentru ca SRAD-ul cu codita de K3 parea ca un mormoloc cu capul mare si coada subtire

Poate gasesti pe undeva discutiile, nu stiu daca a fost un topic separat sau a fost pe topicul de GSXR

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pe cineva cu codita de R1 2001 pe Srad 750 99, nu arata chiar rau.Ai un pic de lucru la cadrul de codita, dar per general e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator tca86

@ cry_ss...poze cu motoru respectiv ?? :Dcuriozitatea ... eu am un srad de 600 din '97..

Editat de tca86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa vb cu respectivul , e vanduta deja de vreo 2 ani, insa poate mai are poze prin pc.Daca le gaseste, le urc aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator tca86

mai bine ai pune o carena fata cu far de k1.

good ideea...dar asta mai are de asteptat ... prima data vreau sa ma ocup de codita..

Editat de tca86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vrei face-lift...atunci treci la far K5-K7, si carene aftermarket K7. Precis iasa super.Investitia te duce sub 500, insa se schimba cu totul;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator tca86

Daca tot vrei face-lift...atunci treci la far K5-K7, si carene aftermarket K7. Precis iasa super.Investitia te duce sub 500, insa se schimba cu totul;)

ms de sfat....o sa tin minte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa-l fratioare asa cum e...nu ai ce codita sa pui pe el...pentru ca la forma generala motocicleta e super mega rotunda si umflata...nu poti pune de R1 pentru ca arata urat...nu sunt aceleasi linii si curbe..R1 e ascutit...agresiv,.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...