Sari la conținut

Accident BonțeÂşti (jud. Arad)


Disturber
 Share

Postări Recomandate

Am gasit stirea intamplator stirea aceasta... http://arad.citynews.ro/eveniment/un-motociclist-si-pierdut-viata-localitatea-bontesti-1244240

 

S-a intamplat probabil in weekend?

 

Tânărul, originar din Pecica, făcea parte dintr-un grup de motociclişti care circulau pe DN7A. La un moment dat, acesta a pierdut controlul motocicletei sale, care s-a izbit violent de un cap de pod de pe marginea şoselei. În urma impactului, bărbatul a decedat pe loc.

cap de pod de pe marginea drumului. IPJ Arad spune că este vorba despre o autoaccidentare, însă cercetările poliţiştilor în acest caz continuă. „Din primele cercetări efectuate la faţa locului s-a stabilit că tânărul a pierdut controlul asupra motocicletei şi s-a izbit de un cap de pod. Poliţiştii continuă cercetările”, a declarat subcomisarul Camelia Tuduce, purtătorul de cuvânt al IPJ Arad.

Editat de stely_yoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, "chestiile interesante" se gasesc la Accidente, nu la Regiuni ...

 

Nu, sa-mi fie cu iertare, da' de ce s-ar uita la Arad cineva care nu e din Arad?

 

Iar legat de afirmatia ta ironica, chestiile interesante se gasesc pretutindeni, in functie de interesele fiecaruia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal, "chestiile interesante" se gasesc la Accidente, nu la Regiuni ...

 

Aceasta este sectiunea dedicata strict accidentelor. Nu inteleg de ce esti ironic din moment ce postezi aici? Si tu cauti chestii "interesante"? Eu zic sa lasam figurile la o parte si sa ne privim lungul nasului. Poate prin intermediul acestui topic, o cunostinta afla de accident. Eu consider ca acesta este scopul. Iti este frica ca se raspandeste informatia prea mult sau ce? Doamne ce oameni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...