Sari la conținut

Bikers Festival 2013 - Road Patrol MC


Arthur E
 Share

Postări Recomandate

In ciuda faptului ca cineva a sters topicul dedicat acestui eveniment , revenim si va aducem aminte ca au mai ramas cateva zile pana la festival ! Astfel, in perioada 21 - 23 iunie va asteptam pe plaja de la Monte Carlo la Bikers Festival , un eveniment la care vrem sa aveti parte de multa distractie si muzica live . Programul va fi , foarte pe scurt , urmatorul : vineri seara vor urca pe scena formatiile Bronx , Sanctuar , Vespera si Motoract urmand ca sambata sa continuam cu Gothic , Pandora , Faceplant si Corporation . Sambata , pe tot parcursul zilei vor fi urmatoarele activitati : dimineata , trezirea . La pranz se va pleca in parada motocicletelor dupa care vom continua cu concursuri pana la urcarea formatiilor pe scena !

 

:) -

 

O seara placuta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super eveniment, poster bine realizat!

 

Dar am o problemă cu teaser-ul.

 

pe scurt: În loc sa "tragă de acceleratie", dl. Emil "bagă acceleratia" și pleaca mai departe.

 

pe larg:

ce văd eu in teaser: vine protagonistul cälare pe ceea ce pare a fi o Honda Magna (probabil model 98-99 - super motocicleta, pour les connaisseurs).

Opreste pe dreapta. Apoi trage ambreiajul (cam ruginită maneta :P ) și - cel mai probabil ambalaeaza în gol la maxim in timp ce contempleaza semnul municipiului. Pentru că, în următorul cadru decelerază -și are cursă, nu glumă - ca să plece mai departe?! Nu prea are sens, părerea mea. Filulețul ar fi trebuit să prezinte cum accelerarează ca să se coreleze cu plecatul de pe loc. Zic și eu.

 

In rest, cadre bune, frumos filmat și realizat. Înafara de faptul ca e pe invers acceleratul, numa de bine! Să ne vedem și anul ăsta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super eveniment, poster bine realizat!

 

Dar am o problemă cu teaser-ul.

 

pe scurt: În loc sa "tragă de acceleratie", dl. Emil "bagă acceleratia" și pleaca mai departe.

 

pe larg:

ce văd eu in teaser: vine protagonistul cälare pe ceea ce pare a fi o Honda Magna (probabil model 98-99 - super motocicleta, pour les connaisseurs).

Opreste pe dreapta. Apoi trage ambreiajul (cam ruginită maneta :P ) și - cel mai probabil ambalaeaza în gol la maxim in timp ce contempleaza semnul municipiului. Pentru că, în următorul cadru decelerază -și are cursă, nu glumă - ca să plece mai departe?! Nu prea are sens, părerea mea. Filulețul ar fi trebuit să prezinte cum accelerarează ca să se coreleze cu plecatul de pe loc. Zic și eu.

 

In rest, cadre bune, frumos filmat și realizat. Înafara de faptul ca e pe invers acceleratul, numa de bine! Să ne vedem și anul ăsta :)

 

Spirit de obsevatie foarte bun. Noi incercam sa credem ca era la mijloc un burn out , la intrare in oras :) . Vom supune regizorului aceasta problema si poate anul viitor vom imbunatatii micile detalii . Asteptam observatii si la continuarea care va aparea maine . . . daca ne merge bine si fara duble !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:10: Road Patrol MC

 

 

Nu pot ajunge la acest eveniment dar promit sa revin la BIKES ON ICE 2014

 

Iti putem procura o camera frigo sa ai acelasi sentiment si la Biker's festival :) . Promit ca o sa suferi de frig :whip: . Una peste alta , te asteptam la Bikes on Ice ! Esti a 3 a persoana inscrisa . Primii sunt doi americani stabiliti in Danemarca ce au fost la noi in vizita saptamana trecuta ! Asfalt uscat .

Editat de Arthur TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ptr cei care vin ptr prima oara , cateva indicatii :



GPS : 45.641447, 21.184500



Harti : din Timisoara spre Sag - si din E70 spre locatie -






Drum bun si sa ne vedem cu bine :)


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta o sa venim si din celalant capat de tara , cu siguranta vom face baie , cu siguranta vom bea bere, cu siguranta ne vom distra dar nu stim cu siguranta cand vom pleca !!! Oare berea va fi rece cu siguranta ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta o sa venim si din celalant capat de tara , cu siguranta vom face baie , cu siguranta vom bea bere, cu siguranta ne vom distra dar nu stim cu siguranta cand vom pleca !!! Oare berea va fi rece cu siguranta ???

Berea este deja la rece ! Avem deja " agenti " la fata locului :cheers: ! Drum bun sa aveti si asfalt uscat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primii invitati deja au sosit, totul e pregatit, zeci de butoaie de bere asteapta sa fie golite. Plaja e perfecta, nu uitati recuzita de plaja, va fi foarte cald si o balaceala in apa va fi mai mult decat necesara. Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...