Sari la conținut

e posibil asa ceva, adica sa schimb codita de cbf 600 f4 si sa pun de


Postări Recomandate

e posibil asa ceva, adica sa schimb codita de cbf 600 f4 si sa pun de f4i sau 600rr

 

 

 

uitati-va putin aici si spune-ti daca e posibil... http://cbrforum.com/forum/cbr-600f4-18/600rr-tail-f4-114843/

 

http://cbrforum.com/forum/cbr-600f4-18/600rr-tail-f4-114843/

 

 

astept sugestii, ideii, pareri si sfaturi.

Va multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se potriveste orice. Tu sa vrei.

 

1. ori gasesti un nebun care sa iti faca ce ai tu in cap. Pă bani.

2. pui osu' la treaba si iti faci singur.

 

Lucrul original e mai ok de obicei.

 

Si de ce ai mai facut un topic sa poluezi, cand deja ti s-a raspuns pe ala facut acum vreo 2 zile?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Se potriveste orice. Tu sa vrei.

 

1. ori gasesti un nebun care sa iti faca ce ai tu in cap. Pă bani.

2. pui osu' la treaba si iti faci singur.

 

Lucrul original e mai ok de obicei.

 

Si de ce ai mai facut un topic sa poluezi, cand deja ti s-a raspuns pe ala facut acum vreo 2 zile?

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca-sa fiu sigur,si acum am gasit exemplul ala cu poze si am vrut sa stiu , totusi sunt la inceput de drum in lumea moto si pe forum, acum m-ai fac probabil unele greseli, scuze...

 

 

PS: cum pot sa sterg un topic sau ceva de genul asta, nu stiu asta e...

ms pentru intelegere....



si totusi, aveti idee care ar fi suma de bani pt manopera?

ca de codita ma uit singur.

( inca ceva, se potrivesc si de f4i, f4i sport si de cbr 600rr sincer asta nu stiu, va rog sa ma ajutati. )

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Pai codita ce o ai tu pe f4 e aceeasi ca si cea de pe f4i. Difera doar cea de f4i sport si rr, care nu stiu daca o vrei cu adevarat, deoarece e mult mai mult de munca, datorita evacuarii de sub sa.

Noroc ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok sa zicem ca se poate...totusi de ce ai vrea sa faci modificarea asta? ca sa fie tiganeala si cocalareala? doar pentru ca se poate? vinde mobra mai pune un ban doeparte si iti iei direct rr....nu e mai simplu? ce vrei tu sa faci e o idiotenie in opinia mea....ma rog..daca ai dat mobra de gard si e praf...sa zicem ca ar merita sa o refaci cum vrei tu..dar un motor intreg si functional??? e ca si cum ti-ai lua logan...da ii faci din fibra caroserie de golf 5...ca deh...iti place cum arata golfu da n-ai bani decat de logan....aa ziceai ca esti incepator? mai degraba investeste in echipament serios in loc sa iti bati joc de motor si sa arunci banii pe geam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inteleg ce vrei sa zici tu, dar echipament am, si treaba cu motoru e ca mie imi place si vreau sa il modific deoarece motorul e ok, doar aspectul lasa de dorit.

 

Multumesc pt sfaturi tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai dai niste bani pe alta codita si cand vrei sa-l vinzi constati ca nu-ti ia nimeni strutocamila. Putini oameni vor vrea o motocicleta din bucati. Mai bine mergi cu ea decat sa surubaresti la ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...