Sari la conținut

Accident frontal doua motoare


Phoenix79
 Share

Postări Recomandate

"moarte conservarilor"...sunt convins ca a fost cineva care a arunca o conserva in ei....altfel nu se explica! ai draq ... cu pateul lor! :alcy:

Motociclistii nu gresesc niciodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si celorlalti...

 

pana acum se facea urat cand apareau la accidente chestii de afara. ca nu ne doare, ca nu ne intereseaza, nu-s din ro...

eu unu' in ro am auzit cred ca prima data (sau de ff putine ori) de accidente intre motociclisti.

in schimb de motociclisti accidentati de masini... ff des. si am tras concluzia LOGICA ca (intended) atitudinea fata de aia care OMOARA si schilodesc motociclisti are un miez de motiv...

da neh, giga contra-ii nu se pot abtine... ufff

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai gandit poate ca sunt mai multe accidente de tipul motor-masina pentru ca sunt MULT mai multe masini in trafic, deci statistic ar fi dubios sa fie altfel?

nu, niciodata...

dar acuma, daca ma gandesc... ai dreptate.

 

dar asta nu invalideaza teoria de mai sus...

 

si totusi... statistic. soferii de masina acuza tot timpul ca motoristii merg ca nebunii nu ca ei ingerasii neprihaniti... shure.

atunci, tot statistic sunt cam putine accidente cauzate de motoristi si cam multe cauzate de aia care acuza... deci iar qed din nou pentru teoria mea ca exista un sambure de motiv pentru ca o categorie minoritara sa fie ofticata pe aia multi care sunt pericolul principal... dar in fine... nu mai conteaza....

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...