Sari la conținut

accident Foisorul de foc


B299JOY
 Share

Postări Recomandate

De dimineata pe la ora 9 am trecut pe la Foisorul de Foc. Eram in autobuz si nu am putut sa observ multe detalii si nici sa opresc.

 

 

Este vorba de un Suzuki naked gri cu un far patrat de plastic negru ( nu stiu exact modelul pt ca nu ma pricep) cu numere de SB si un Renault Clio albastru.

 

Langa motocicleta era o persoana cu casca pe cap (probabil era proprietarul) si pe saua motocicletei inca o casca. Nu am vazut alta persoana pe langa, dar au trecut pe langa mine cand asteptam in statie la Gemeni si erau 2 persoane pe motor - 1 baiat si o fata, deci casca de pe sa probabil era a fetei.

 

 

 

In spatele motorului era oprit Clio care avea parbrizul spart exact langa stalpul de la sofer.

 

Nu am vazut politie, ambulanta sau lume stransa pe acolo, dar sigur s-a intamplat ceva avand in vedere parbrizul.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil nu m-am exprimat correct. Cand am trecut eu pe acolo motorul nu era cazut. Era pe cric, cu un motociclist langa el si o a 2 a casca pe sa. Nu am vazut plasice pe jos. jos sau cioburi.

 

Lucrurile care mi-au atras atentia au fost ca erau oprite si mobra si masina in mijlocul strazii, o casca in plus pe motor si parbrizul spart la clio.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...