Sari la conținut

Gilera Runner 50 Cc


zapp
 Share

Postări Recomandate

am deskis topicu asta k sa vad shi yo parerile voastre despre scuteru` kre, dupa mine, e cel mai turbat scuter pe kre l-am vazut.

punetziva shi voi parerile shi toate sfaturile pe care le stitzi in legatura cu runneru de 50 cc

apropo punetzi shi poze k sa fie shi mai super. poze cu scuterele voastre.post-13990-1164223303_thumb.jpgpost-13990-1164223314_thumb.jpgpost-13990-1164223323_thumb.jpgpost-13990-1164223330_thumb.jpgpost-13990-1164223340_thumb.jpg

runeru meu . Aku sa vad shi yo ce runnnere turbate avetzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

defineste "turbat" pls

ai acte la el? vezi ca de la 1dec trebuie sa-l inregistrezi la primarie

bafta

 

 

re man . normal k am acte pe el. poi dak nu aveam luam deja vreo 2 dosare penale k la mn aci e disperare cu garda asta de 2 bani. am fc shi Sc de shoferei k era sa ma toarne intr-o seara.

Garda Proasta :lol:

Bft man ;) apropo u de unde esti shi ce motor/scuter ai

:banana:

asfalt uskt shi salutari cu faru`

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am deskis topicu asta k sa vad shi yo parerile voastre despre scuteru` kre, dupa mine, e cel mai turbat scuter pe kre l-am vazut.

punetziva shi voi parerile shi toate sfaturile pe care le stitzi in legatura cu runneru de 50 cc

apropo punetzi shi poze k sa fie shi mai super. poze cu scuterele voastre.post-13990-1164223303_thumb.jpgpost-13990-1164223314_thumb.jpgpost-13990-1164223323_thumb.jpgpost-13990-1164223330_thumb.jpgpost-13990-1164223340_thumb.jpg

runeru meu . Aku sa vad shi yo ce runnnere turbate avetzi

poti sa pui poze cu runnerul tau pe gilera fun club :lol: cei cu runner acolo tre sa le puna. e tare scuteru. mai vb dincolo. acolo gasesti tot felu de info pt runner ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Degeaba deschideti 1000 de topicuri daca nu le faceti cu o tema interesanta si necesara, de exemplu

repararea scuterelor Runner. Voi va limitati la poze si cum se delimiteaza un scuter. Daca va intreaba cineva cum se repara sau de ce da rateuri s.a.m.d, dati niste raspunsuri de te doare capu'. Aruncati-va un ochi pe forumul motociclistilor sa vedeti acolo niste raspunsuri pertinente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Degeaba deschideti 1000 de topicuri daca nu le faceti cu o tema interesanta si necesara, de exemplu

repararea scuterelor Runner. Voi va limitati la poze si cum se delimiteaza un scuter. Daca va intreaba cineva cum se repara sau de ce da rateuri s.a.m.d, dati niste raspunsuri de te doare capu'. Aruncati-va un ochi pe forumul motociclistilor sa vedeti acolo niste raspunsuri pertinente

 

 

sal man. Nuj dc esti asha de revoltat k am deskis topicu asta.cu privire la repararea scuterelor runner, nuj dak ai citit da` yo am precizat pt totzi care intra pe topicu asta sa spuna tot ce stiu despre runner 50 cc. pareri shi sfaturi pentru eventualele probleme kre au aparut cu privire la runnerele lor :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal man. Nuj dc esti asha de revoltat k am deskis topicu asta.cu privire la repararea scuterelor runner, nuj dak ai citit da` yo am precizat pt totzi care intra pe topicu asta sa spuna tot ce stiu despre runner 50 cc. pareri shi sfaturi pentru eventualele probleme kre au aparut cu privire la runnerele lor ;)

 

 

Nu pe tine sunt suparat! :burnout: Sunt suparat ca exista n+1 topicuri despre aproximativ aceleasi lucruri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...