Sari la conținut

vopsit carene gsxr 600 2001 complet


Postări Recomandate

Salut.

Ma intereseaza sa vopsesc complet mobra , gsxr 600 2001 in culoarea albastru inchis in antracit...gri inchis.

Are careva vreo idee cat m-ar costa, si la cine sa vorbesc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pe cineva care mi-a vopsit mobra . daca te intereseaza iti las numarul de telefon pe pm si vorbesti cu omul , . este in Dobroesti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

e da....bardacii nu mi-au fost recomandati, ba din contra.

:P Cand mi au cerut in 2009,100e pentru fiecare reper, in prima faza incercam sa ma conving ca nu am auzit bine si l-am pus sa imi repete pretul.Omu' nu numai ca a confirmat a mai si adaugat ca el cere atat de mult pentru ca plateste pe cineva care demonteaza carenele....un fel de mester skandal in foame de bani si pus pe prosteala>bine ca nu am lasat mobra acolo sa imi bea benzina

Nu mai am ne unui tip care vopsea toata mobra cu 500roni...materialele de lucru le lua de la locul de munca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bardak mi-au fost contraindicati de TOTI cu care am avut de-a face pe forum..la ORICE capitol....crede-ma, unul..consideri ca e beat..doi...nebuni,poate nebuni......trei...ma rog..ai prins ideea.

NU ramane NU.

ORICE alta varianta,merita studiata. deja am pe cineva din pitesti,am o suma,dar caut...mai...local...contraoferta,daca vrei.



Ca idee...la 350 $ iau carene NOI, de plastic,din china,deja desenate.da,sunt de plastic,da,se sparg,dar nu cred ca o sa cad eu asa curand cu ele.

Editat de Darkthor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...