Sari la conținut

Accident rond Ploiesti SUD


cmd
 Share

Postări Recomandate

pe la ora 17:45 era salvarea,politia... in rond la Sud,motociclistul presupun ca era in salvare,kawasaki sportiva verde cu numere de Bucuresti model 99'00 ,sper sa fie ok

erau doar urme de ulei de la motocicleta ,nu stiu mai multe :(

stie cineva mai multe detalii ?

sanatate multa !

imi pare rau ca nu am putut sa opresc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt accidentatul, pai cum sa va explic veneam din centru si mergeam spre dn1 cand am intrat in sensul giratoriu de la sud , o femeie in jur la 30 ani cu o masina de serv, o skoda octavia rosie , a iesit de pe o straduta cu cedeaza trecerea si nu sa asigurat cand a intrat in sensul giratoriu drept dovada ca ma luat in plin , nu aveam viteza decat 20km/h, ma lovit in piciorul drept ma rasturnat dupa motor si am 2 fracturi , fractura spina tibiala dreapta si cap peroneu drept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt accidentatul, pai cum sa va explic veneam din centru si mergeam spre dn1 cand am intrat in sensul giratoriu de la sud , o femeie in jur la 30 ani cu o masina de serv, o skoda octavia rosie , a iesit de pe o straduta cu cedeaza trecerea si nu sa asigurat cand a intrat in sensul giratoriu drept dovada ca ma luat in plin , nu aveam viteza decat 20km/h, ma lovit in piciorul drept ma rasturnat dupa motor si am 2 fracturi , fractura spina tibiala dreapta si cap peroneu drept.

tampita......sanatate colegule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur mitus ca esti bine si-mi pare rau ca nu am putut sa opresc ,din ce am vazut erai deja in salvare

sanatate multa si insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...