Sari la conținut

Simsonari Din Bucuresti


simsonache
 Share

Postări Recomandate

Ma bag si eu cu voi la turul tarii ca si eu am comunista 100%. :moron:

Daca ne iese treaba ar tebui sa fie superb. Viteza mica probleme multe.

Ne luam corturile si inoptam acolo unde se strica fierul. :baldy:

Merge sa facem treaba asta cu conditia plecam toti ne intoarcem toti. Ca soldatii americani " Nu lasam pe nimeni in urma". :bow:

O sa fie super aventura. Super probleme tehnice. Va fi mortal.

Sa mergem deci sa mergem pe intinsele campii. :bow:

 

 

 

tu ce tot zici mai de probleme tehnice??? al tau mere de rupe asfaltu!!!! stii ce am inceput sa fac din mobra rosie??? Un mini Chooperrrrrr pt elena :lol: o sa vin si cu poze sa vezi trasnaie de mobra choper ce o sa iasa :baldy: de abia astept la anu sa-i dam bice cu babutele pe campiile si soselele patriei.... or sa ramana cei cu japoneze :lol:

 

 

Hai ne vedem!!!1 si spor la treaba pana in primavara!!!!!!

 

 

Bravo baieti! Pentru initiativa cu turul tarii! Cand veti fi hotarat traseul si datele...postati un anunt. Daca aveti drum si prin Timisoara poate... :bow: :lol: . Ca suntem multi simsonari pe aici.

 

 

 

Venim si prin timisoara cu conditia sa va alaturati grupului :baldy: o sa ma apuc sa fac un DRAPEL care sa il pun in spatele motocicletei..... asa sa ne recunoasca lumea!!!!! ca fiind gasca de comunisti :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 135
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma bag si eu cu voi la turul tarii ca si eu am comunista 100%. :blbl:

Daca ne iese treaba ar tebui sa fie superb. Viteza mica probleme multe.

Ne luam corturile si inoptam acolo unde se strica fierul. :baldy:

Merge sa facem treaba asta cu conditia plecam toti ne intoarcem toti. Ca soldatii americani " Nu lasam pe nimeni in urma". :bow:

O sa fie super aventura. Super probleme tehnice. Va fi mortal.

Sa mergem deci sa mergem pe intinsele campii. :bow:

:bow: nu conteaza cate probleme

ai dreptate plecam si ne intoarcem toti indif de probleme

super tare viteza mica probleme multe imi place nu ca al meu simson nu s.ar strica da suntem multi sper

:baldy: brm brm poc poc

 

 

tu ce tot zici mai de probleme tehnice??? al tau mere de rupe asfaltu!!!! stii ce am inceput sa fac din mobra rosie??? Un mini Chooperrrrrr pt elena :lol: o sa vin si cu poze sa vezi trasnaie de mobra choper ce o sa iasa :lol: de abia astept la anu sa-i dam bice cu babutele pe campiile si soselele patriei.... or sa ramana cei cu japoneze :moron:

Hai ne vedem!!!1 si spor la treaba pana in primavara!!!!!!

Venim si prin timisoara cu conditia sa va alaturati grupului :lol: o sa ma apuc sa fac un DRAPEL care sa il pun in spatele motocicletei..... asa sa ne recunoasca lumea!!!!! ca fiind gasca de comunisti :-L

salut wr ideea cu un drapel ..............hm buna

place mult sa fim ca in state multi cu bubuituri pcnituri si fum mult astia sa fim

da sa se mai incalzeasca sa ne vd noi astia din bucale si sa punem pe hartie si cu calendarul in fata

:baldy: brm brm poc poc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ozzy cred ca se referea la mine legat de prob tehnice :bow: sa stiti ca metromu meu s-a descurcat bine la drum intins cu 50km/h, dar la ditai traseul nu stiu cum va reactiona...vedem noi...simsoneta nu stiu cum merge ca n-am parcurs decat vro 10 km maxim cu ea pana sa o bag la infrumusetat :bow: sper sa am timp si fonduri pt excursie :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare din bucale pt voi din timisoara merg babutele pe acolo?

cind o sa vina vara o sa iesim la tura traseu nu conteaza sa fim noi citi mai multi cu comuniste

:banana: brm brm poc poc

Unele merg, altele nu, altele-s in reparatii samd. Si daca nu venim neaparat cu voi prin tara tot cred ca merita sa ne vedem. :finger: . Bafta si reusita in ce vreti sa faceti!!!!!

post-10540-1166644113_thumb.jpg

post-10540-1166644219_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unele merg, altele nu, altele-s in reparatii samd. Si daca nu venim neaparat cu voi prin tara tot cred ca merita sa ne vedem. :finger: . Bafta si reusita in ce vreti sa faceti!!!!!

mesteri mari mai voi pe bune treaba buna cu babutele toate is faine si cele noi si cele vechi nici nu stiu care imi place din poze da............toate.treaba buna si ca la carte imi plac.ai dreptate daca tur nu merita sa ne vd sa ne vb si sa bem o bere impreuna. salut :banana:

:D brm brm poc poc

 

:D

post-13699-1166650581_thumb.jpg

post-13699-1166650709_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unele merg, altele nu, altele-s in reparatii samd. Si daca nu venim neaparat cu voi prin tara tot cred ca merita sa ne vedem. :finger: . Bafta si reusita in ce vreti sa faceti!!!!!

 

dudes! :banana: ce tari sunteti!!! is super faine motoarele, si gecile cu sigla! damn! cum pot sa primesc si io o sigla dinaia mare, sa o pun pe geaca! ce tre sa fac? cat costa?

toata stima baieti! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorba tipului de mai sus hei baieti,din timisoara,cat ar costa nebuniile cu simson de pe vestele voastre???????? :banana:

:D brm brm poc poc

ideea unui club nu.i rea da mai greu cu legislatia asta o sa o mai discutam pe la vreo intrunire pe la un 5 dimineata morti de beti :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi in Timisoara / maine-n toata tara!!!!!!!!!! :lol:

Ma bucur ca va place sigla! Se pare ca se poate indeplini un vis mai vechi...de prin 2001; acela de a avea toti simsonarii din tara o sigla! Prin 2002-3 impreuna cu un prieten am adunat 12 simsonari. Apoi, dupa cautari, transformari, modificari si ajustari am ajuns la forma finala! Cu efort, alergatura si, destul de scump(600.000/buc) :P . Dar, a meritat :finger: !

Trebuie doar sa va adunati si sa va hotarati macar 7-8 insi din aceeasi localitate (ca sa va iasa mai ieftin, programul fiind destul de scump). Siglele sunt brodate computerizat si, masinaria are 12 capete. Nu pot sa-i cer tipului de acolo sa faca 2, 3 bucati. Ar fi misto ca la un festival sa fim simsonari cu sigle de prin toata tara! :D . Imaginati-va un grup de simsonari dintr-o localitate total necunoscuta ( ex; un sat), si totusi cu sigla pe spate! Avem dreptul sa visam frumos.

La fel de frumos este visul de a face un festival(chef) :lol: exclusiv SIMSON! :D Ce ziceti? Poate candva...undeva...

Despre club: nu-i musai si obligatoriu sa faceti. Puteti sa va bucurati de o promenada prin oras-fara directie-doar asa sa crosetati- si sa fiti admirati de trecatori :banana: Asa facem si noi....din cand in cand.

Bafta si reusita-n toate :lol: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger:

deci chiar vroiam sa propun asemenea lucru :banana: super initiativa...vad ca s-a inscris si CUXI(fagarasul e in cursa), din bucuresti suntem cativa :D i'm in....simsonache, WHITE RAVEN...i'auziti vitejilooor :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fratilor! :P

Strangeti randurile!

Pentru cei care sunt putini dintr-o localitate chiar i-mi pare rau :lol: . Dar aia nu inseamna ca nu ma voi interesa de costurile lor :lol: . Pentru ca ideea e ca fiecare sa poarte numele localitatii lui! :lol: .

Rabdare si :D . Amatori simsonari se vor gasi.....Zvonul e cea mai eficienta cale de a afla ceva! Asa ca rabdare si ...vom fi multi...suficienti ptr un festival :D exclusiv SIMSON :banana: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo fratilor! :P

Strangeti randurile!

Pentru cei care sunt putini dintr-o localitate chiar i-mi pare rau :lol: . Dar aia nu inseamna ca nu ma voi interesa de costurile lor :lol: . Pentru ca ideea e ca fiecare sa poarte numele localitatii lui! :lol: .

Rabdare si :D . Amatori simsonari se vor gasi.....Zvonul e cea mai eficienta cale de a afla ceva! Asa ca rabdare si ...vom fi multi...suficienti ptr un festival :D exclusiv SIMSON :banana: :finger:

post-10540-1166783209_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D salutare simsonarilor multam pt raspus de pret si eu vreau una nu e bai de banii si sa mai vb cu un prieten da in bucale sunt mai multi simsonari pe care nu am avut inca placerea sa ii cunosc ce zici ? sa te int de pret si localitatea e o idee buna sa sti ca ai dreptate sa ne vd la intruniri si sa ne strindem ca nebuniiiiiiiiiii :finger: :banana: :D ar fi fain cat despre club..........ar fi si asta fain intruniri aranjate de simsonari cu invitati de afara(simsonari)ture daca se poate pe afara (germania)la casa lor(asta am visat eu vara asta pt la anu sa merg cu bunica in ger sa o duc la fabrica_ghinion fabrica a dat faliment prin 2002 sa ceva de genu :lol: :lol: )da sa ne vd noi cu bine si dupa sarbatori vreau sigla cu simson

:P brm brm poc poc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la sigla aia si numarul comenzilor nu cred ca e mare problema daca e unul dintr-un judet si restul din altul, ca vb aici si trimitem toti in acelasi timp :banana: sa fie mai multe comenzi odata, apoi iau calea postei :finger: bafta tuturor....sa duc si eu simsoneta in deuchland? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la sigla aia si numarul comenzilor nu cred ca e mare problema daca e unul dintr-un judet si restul din altul, ca vb aici si trimitem toti in acelasi timp :D sa fie mai multe comenzi odata, apoi iau calea postei :banana: bafta tuturor....sa duc si eu simsoneta in deuchland? :D

 

 

Pot, si, ar fi fain sa fie simsonari din TOATE judetele tarii :finger: Ar fi doar mai ieftin sa fie cat mai multi din aceeasi localitate. Fiecare denumire necesitand un alt program de calculator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pot, si, ar fi fain sa fie simsonari din TOATE judetele tarii :finger: Ar fi doar mai ieftin sa fie cat mai multi din aceeasi localitate. Fiecare denumire necesitand un alt program de calculator.

 

pai tind sa cred ca stema cu numele e facuta in adobe photoshop, si cred ca ar merge schimbat scrisul doar....acum nu stiu ce parametrii sunt folositi la tesere, ca daca sunt facuti la masinarie, da, e cam greu...dar ar fi frumos fontul si marimea sa scrie la fel si celelalte judete :D sunt interesat :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai tind sa cred ca stema cu numele e facuta in adobe photoshop, si cred ca ar merge schimbat scrisul doar....acum nu stiu ce parametrii sunt folositi la tesere, ca daca sunt facuti la masinarie, da, e cam greu...dar ar fi frumos fontul si marimea sa scrie la fel si celelalte judete :D sunt interesat :finger:

Partea de sus ramane neschimbata. Iar pe flamura de jos se va scrie cu aceleasi caractere numele orasului simsonarului. :D

Totu-i calculat... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...