Sari la conținut

ktm exc 520 furat


Postări Recomandate

@soso si @ovistein in calitate de inginer ginecolog pot sa va pun urmatorul diagnostic:

 

Se vede tata ca e iarna si nu va dati cu motoarele....ooooof ,hai ca mai e putin si incingem iara esapamentele..

bravo stefi ai ziso dar totusi unde ai facut facultatea de inginerie ginecologica as merge si eu sa fac putintica practica si sa nu deviem de la subiect intreb daca e sa cumparam o motoreta inainte de a face targul cred ca cel mai bun lucru pt noi si cei pagubiti tovarasi in aceasta pasiune sa mergem la politie sa caute dupa serie in baza de date.daca au asa cv sau sunt interesati...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca exista un site unde poti introduce seria de cadru si iti spune daca motorul este furat si de unde,parca tot pe forum am citit de treaba asta pe undeva.

 

@calut,admiterea la facultatea de inginerie ginecologica este foarte simpla,daca ai spus vreodata "bag p...... in el de motor",esti deja admis..cursurile nu sunt decat practice si se tin in padure,de exemplu cand tu nu ai decat un patent si o surubelnita si trebuie sa schimbi bujia.Daca reusesti ai promovat in anul 2.

 

Ca fapt divers celebrul JUMBA este doctor docent in materie,personal l-am supravegheat cand si-a luat toate gradele:asistent,sef de catedra,decan etc... :lool:

Editat de atillas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu pot sa fac sa dispara continutul a doua beri in 10 secunde,da-mi 35 de grade la umbra si o urcare chinuita si cred ca pentru 15 secunde rezolv 3... :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevar graieste steff cand eram mai tanar am folosit si eu saitul acela cu motorete furate care din cate imi amintesc e valabil pe mai multe tari si infintat de politie sau in cooperare.deci un lucru bun de stiut.si cred ca cel mai bun lucru pe care il poti face sa nu fi furat e sa te apuci tu.vb aia.....hot pe hot nu se fura(nu stiu daca e valabil si in romania)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...